הגיע הזמן להתקדם – תוכנה לניהול ועד בית

הגיע הזמן להתקדם – תוכנה לניהול ועד בית

גאדג'טים שימושיים

תשלומים עבור הארנונה? תשלומים עבור הגינון של הסביבה של הבניין החיצוני? תשלומים עבור הוצאות שונות לתחזוקת הבניין? אלה רק חלק מכל הדברים שצריכים לדאוג להם אנשי ועד הבית בכל סוג של בניין רב דיירים. העבדה עצמה מוכיחה את עצמה כמעייפת ולעתים גם כזו שהיא כפוית טובה אל מול דיירים כעוסים ובלתי ניתנים לריצוי, וכאן הגיע בדיוק הזמן לערוך את השינוי הזה שיכול לגרום לדיירים להיות יותר מעורים במה שקורה בבניין שלהם ולוועד הבית להיות הרבה יותר בשליטה לגבי כל המידע החשוב הזה שמתקבל לאחר שמזינים את כל התשלומים אל מערכת ממוחשבת ונוחה אחת. הגיע הזמן להניח את פנקסי הצ'קים בצד ולהוריד את לוח המודעות בלובי, כי ישנה תוכנה שמאפשרת לכולם להתקדם אל ניהול בניין יותר נוח, זמין ויעיל.

אל תחכו לתשובות מוועד הבית

כמה פעמים ניסיתם ליצור קשר עם האנשים השונים שנמצאים בוועד הבית של הבניין על מנת לגלות מתי תקבלו את הקבלות על כל התשלומים של השנה החדשה שכבר ביצעתם לפני כשבוע? כמה פעמים רציתם להעביר הצעת ייעול נהדרת אבל הועד כהרגלו לא היה זמין למענה של שיחות כאשר צריכים לקחת בחשבון שקיימים שיחות שוטפות כל הזמן ממספר לא קטן של דיירים? עם תוכנה לניהול ועד בית ממש לא צריכים לחכות לקבלת התשובות בטלפון ובהחלט גם לא להמתין להודעת SMS תמסור את המידע החסר הזה, אפשר בשיא הקלילות להשלים את המידע החסר על ידי כניסה אל המערכת הממוחשבת של כל ועד בית עם הסיסמא שקיימת עבור כל בניין וכל דייר. כך הסתיימה לה הסאגה של חפש את הדייר ו/או את הועד בכל פעם מחדש.

תשמרו על קשר עם הדיירים

יש לכם תחושה כי אתם מקבלים יותר מידי מידע מן הועד על ידי פגישות שכל הזמן נקבעות? אתם חשים כי ועד הבית הוא בגדר נעלים שאתם לא מצליחים ליצור איתו קשר? הגיע הזמן כי הקשר בין הדיירים לבין הועד יהיה דבר עקבי, תקשורת שתהיה תמיד פתוחה ותאפשר תחלופה של מידע משני הכיוונים בצורה שהיא לא רק נוחה אלא גם מוכיחה את עצמה בתור יעילה, בכל פנייה. הועד יכול להפנות את כל הפניות החשובות אל כלל דירי הבניין או עבור דיירים ספציפיים בעזרת הודעת SMS או על ידי הודעה במערכת של ניהול ועד הבית, ובכך לחסוך זמן רב עבור העברת מידע חשוב, ומידע שהוא בגדר חשיבות נמוכה יותר בצורה שתמיד תאפשר לכולם לדעת מה קורה בבניין, ומה קורה עם התשלומים שצריכים להתבצע על ידי כל דייר ודייר.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה