אחסון אתרים בארץ או בחול?

אחסון אתרים בארץ או בחול?

חוות שרתים

בנייה וקידום אתרים כיום הוא אחד הכלים החשובים ביותר בעסק. אם עד לא מזמן לקוחות היו מגיעים פיזית אל חנות, או אל בית עסק כזה או אחר וזה ערוץ התקשורת היחיד שהיה לו הרי שהיום יש אפשרויות רבות ובניהם זה בניית אתר, באתר הוא יכול לגלוש ולבחור את המוצר, הישרות שהוא צריך ואפילו יכול לרכוש באתר מבלי לצאת מהבית. עם השנים הבינו בעלי עסקים כי לעיתים יש עומס והאתרים שלהם לא תמיד מתפקדים כמו שצריך, הצורך הזה העלה שירותי אחסון אתרים שמיועד בדיוק למטרות אלו, כדי שהאתר יפעל וספק את שירות מקצועי ללקוחות הוא צריך להתעדכן, ולעלות כמו שצריך.

אבל השאלה המרכזית שעולה היא איפה באמת כדאי לאחסן את האתר? האם בארץ או בחו"ל?

האם האתר שלך פונה גם לקהל מחו"ל

ישנם אתרים שקהל היעד שלהם נמצא גם מחוץ לגבולות ישראל ולכן במקרים כאלו חשוב לבחון אפשרויות של חבילת אחסון באתרים מחו"ל (מהירות הגלישה, שירות לקוחות, קידום האתר ועוד) אבל במידה וקהל היעד נשאר בארץ, אז עדיף לפנות לחברת אחסון אתרים בישראל, מבחינת שירות הלקוחות המהיר, ופתרון התקלה.

עמידות השרת

כאשר מדובר באתר הפונה ללקוחת מחו"ל או לקוחות מהארץ חשוב מאד לבדוק את עמידות השרת בכל רגע נתון. וודאו שחברת אחסון אתרים שלכם אכן מספקת לכם את הנתונים הללו כדי לשמור על תקינות האתר. חשוב שתדעו את ההיסטוריה של האתר ובכך לעקוב אחר ההישגים שלו. עמידות השרת צריכה להיות מקסימאלית.

 

מיקום השרת והשפעתו על מהירות הגלישה

האם יש קשר בין מיקום השרת לבין גלישה מהירה יותר? התשובה כן. משום שכאשר אתר ממוקם בסמוך לקהל היעד שלו הרי שבאופן טבעי מהירות הגלישה היא הרבה יותר מהירה, לעומת מיקום מרוחק יותר במידה ואין כבלים מתאימים אז התקשורת תהיה קטועה יותר משום שהטעינה הרבה יותר ארוכה והאתר יעלה בצורה איטית הרבה יותר. לכן אם קהל היעד שלכם הוא בארץ מומלץ לפנות אל חברת אחסון אתרים בארץ, אם מדובר גם על לקוחות בחו"ל אז מומלץ לאחסן אתרים בחברת אחסון מחו"ל.

 

נפח האתר לעומת מחיר

אם מדובר על אתר בנפח גדול מאד , חבילות אחסון אתרים מחו"ל יכולים בהחלט לענות על הגדרה זו ולספק אחסון בעל נפח גדול יותר במחירים מוזלים יותר , אבל יש לזכור כי לעיתים בשל נפח רב , טעינת הדף תהיה איטית יותר. ויש לקחת בחשבון אם רוצים נפח גדול יותר זה יכול לבוא על חשבון ביצועי האתר.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה