הלוואות – איך הן יכולות לסייע לנו מבחינה כספית?

הלוואות – איך הן יכולות לסייע לנו מבחינה כספית?

הלוואות

היכולת להתמודד עם ניהול משק בית כלכלי היא יכולת שלא כולנו יכולים לעמוד בה. כאשר אנחנו מנהלים חיי משפחה אנחנו מגלים מהר מאוד שיש לנו יותר הוצאות מאשר הכנסות. ההתמודדות עם המציאות הזו שבה יש לנו הוצאות רבות היא התמודדות לא פשוטה ולא תמיד אנחנו יודעים מה לעשות בשביל להסתדר מבחינה כספית. פעמים רבות לקיחת הלוואות יכולות לסייע לנו להסתדר מבחינה כלכלית והן יכולות לסייע לנו לסיים כל חודש בכבוד. כאשר אנחנו לוקחים הלוואה בשביל לסגור את המינוס שלנו או בשביל לשלם על הוצאה חריגה אנחנו יכולים להסתדר יותר טוב עם ההוצאות ולהצליח לשלם עליהן בכבוד רב.

הגדלת התקציב החודשי שלנו

אנשים רבים חוששים לקחת הלוואות. למעשה כאשר אנחנו לוקחים הלוואה אנחנו יכולים להגדיל את תקציב ההוצאות החודשי שלנו. הגדלת תקציב זה יכולה לאפשר לנו ליהנות מטווח הוצאות גדול יותר. כאשר יש לנו את רשת הביטחון של ההלוואה אנחנו לא צריכים לחשוש מהוצאות כבדות כמו למשל הוצאות של תיקון הרכב שלנו, הוצאות ביטוח על הרכב או הוצאות משמחות יותר כמו למשל טיול לחוץ לארץ או חגיגת בר מצווה. לכל אדם תמיד יש במהלך החודש הוצאות בלתי צפויות שהוא לא יכול לוותר עליהן. אם אנחנו רוצים להיות מסוגלים לשלם את ההוצאות הבלתי צפויות שלנו אנחנו צריכים להיות מודעים לכך שלפעמים נצטרך לקחת הלוואה בשביל לשלם את אותן ההוצאות כך שמהלך החיים התקין שלנו לא יפגע.

מימוש החלומות שלנו

לקיחת הלוואות יכולה לאפשר לנו לממש את החלומות שלנו. לכל אחד מאתנו יש חלומות כמו למשל מקצוע שהוא היה רוצה ללמוד או יעד בחוץ לארץ שהוא היה רוצה לבקר בו. כאשר אנחנו לוקחים הלוואה חלומות אלו לא נראים בלתי מושגים ויכול להיות לנו קל יותר להשיג אותם. חשוב לקחת הלוואה רק לשם מימון דברים שבאמת חשובים לנו כמו למשל מימון הלימודים שלנו לתואר ראשון או שני. הלוואה למימון הלימודים יכולה לאפשר לנו להשיג את התואר שתמיד רצינו. ההלוואה תוכל לאפשר לנו להשקיע בלימודים עצמם מבלי שנצטרך לעבוד שעות רבות בכל יום לאחר סיום הלימודים. חשוב מאוד לשים לב שאנחנו לוקחים הלוואה שנהיה מסוגלים גם בעוד שנה או שנתיים להחזיר. עלינו תמיד לזכור שכל סכום שאנחנו מלווים הוא סכום כסף שנצטרך להחזיר בסופו של דבר.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה