מחפש עבודה מהבית? תתיחס לכל ראיון כאילו הוא האחרון

מחפש עבודה מהבית? תתיחס לכל ראיון כאילו הוא האחרון

סיאליס ללא מרשם

אם כבר היית במספר ראיונות עבודה שלא הלכו בדיוק כמו שתכננת, יכול להיות שתתחיל להרגיש מיואש. אם היית ביותר מידי ראיונות לא מוצלחים בפרק זמן קצר, כנראה שתהיה פחות נלהב לקראת הראיון הבא ועם פחות אמונה שתצלח אותו.

אולי אתה אפילו מתייחס לראינות עבודה כמובן מאליו, במקום להתייחס אליהם ברצינות.

פרילנסר צריך להתייחס לכל ראיון עבודה במלוא הרצינות, גם אם הוא חשוב שזה לא יקדם אותו לשום מקום… כי בהחלט ייתכן שהוא טועה.

עבודה מהבית מול המחשב

דע את הנקודות החזקות שלך – לפני ראיון זכור לשנן את היתרונות וההישגים שלך בעבודה מהבית בפרט ובקריירה שלך בכלל. אתה תגיע לראיון כשאתה מרגיש טוב ובטוח בעצמך ובסיכויים שלך לזכות בעבודה.

תנוח – הקפד לשמור על מנוחה לפני ראיון עבודה ולהגיע אליו במצב פיזי טוב. השתדל לישון טוב לפני ראיון, במקום למהר למשרד כשאתה מתודלק בכמויות מסחריות של קפאין.

דבר עם עצמך על העבודה – היכנס לאתר האינטרנט של החברה שמציעה את העבודה שאתה מעוניין בה, ולמד עליה,על מה שהם עושים ולמה אתה בעצם רוצה לעבודה אצלם. נסה להיכנס למצב מנטלי של התרגשות והתלהבות מהרעיון שתהיה חלק מהחברה הזאת עוד לפני שבכלל קיבלת את העבודה.

כל שתהיה יותר ב"עניין" של העבודה והראיון, סביר להניח שהסיכויים שלך להצליח בראוין ולזכות בעבודה יהיו גדולים יותר. נכון שכנראה אתה לא תתרגש כמו בראיון הראשון שלך, אבל אתה עדיין יכול להלהיב את עצמך מהרעיון שהצלחה בעולם הפרילנסהיא בהישג יד, שאתה יודע מי אתה ומה יש לך להציע, להכין את הגוף ואת הנפש, ולבסוף לזכור שאתה בעצם מאוד רוצה את העבודה הזאת ואף אחד לא הכריח אותך להגיע לראיון.

תמיד תשאף לכך שהראיון עבודה הבא שלך יהיה ראיון העבודה האחרון שלך. או לפחות הראיון עבודה האחרון עד שתחליט לחפש עבודה במקום אחר.

 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה