במה תלויות עלויות עיצוב פנים דירה 100 מטר

במה תלויות עלויות עיצוב פנים דירה 100 מטר

עיצוב פנים דירה 100 מטר

החלטתם שזהו זה. אי אפשר יותר להמשיך להתגורר בבית עם תנאים כאלה. חייבים לשפץ את הבית מהמסד ועד הטפחות ולהפוך אותו לראוי יותר למגורים, נוח יותר ופונקציונאלי עבור בני הבית. יש לכם הרבה תכניות והרבה חלומות ואתם לא ממש יודעים ממה להתחיל. אתם מנסים לבדוק עלויות ומגלים להפתעתכם (?) שכל דבר עולה כסף, והרבה. אתם מוצאים את עצמכם נבוכים. מה עושים? איך מתחילים?

הפתרון הוא לפנות אל מעצב פנים מקצועי שיתכנן ויעצב את הבית על פי הדרישות שלנו והרצונות שלנו אך בהתחשב בכל המדדים המקצועיים החשובים.

כמה זה יעלה לנו?

השאלה הראשונה בכל תחום בדרך כלל תהיה כמה זה יעלה לנו. אנחנו מכמתים כל דבר ומחשבים כל דבר רק על פי העלות. אז נכון שבעקרון כך צריך להיות. יש לשקול כל הוצאה בכובד ראש. אך כאשר מדובר בעיצוב פנים הסיפור שונה, כאן שווה להשקיע גם אם מדובר בסכום שנראה אולי גבוה, אך בסופו של דבר ההשקעה מחזירה את עצמה. היות ועיצוב פנים הופך מהבית שלכם משהו הרבה יותר משוכלל ומשודרג מכל מה שדמיינתם וחשבתם שתוכלו להפיק ממנו.

עיצוב הפנים של הבית תלוי מאוד בכמה דברים אשר אלו קובעים בסופו של דבר את המחיר הסופי.

בגדול, ניתן לומר כי המחיר ייקבע בהתאם לגודלה של הדירה. כך שככל שהדירה קטנה יותר המחיר יהיה זול יותר. אז אם לדוגמא מדובר בדירה של 100 מטר אזי המחיר עשוי לנוע בין כעשרת אלפים שקלים לבין עשרים וחמישה אלף שקלים כאשר תלוי מה עוד נכלל במסגרת השירות.

השירות של עיצוב פנים עשוי לכלול גם – הכנה של תכניות אדריכלות לתכנון של הבית מחדש. תכניות חשמל, תכנון של התאורה, הנמכות גבס, תכניות ריהוט, הכנה של תכניות נגרות וגם בחירה של חומרי הגמר לבית.

מעצב פנים אחראי על כל התכנית

אז נכון שמדובר בסכום לא נמוך וכאשר אתם מתעסקים עם בניה או שיפוצים הרי שמדובר בסכום גבוה מאוד שמתווסף לים ההוצאות שקיים כבר ממילא. אך בגלל שמעצב הפנים לוקח על עצמו את התכנון ואת כל הניהול של העיצוב והשיפוץ של הבית, שווה להשקיע את הסכום הנדרש וליהנות מתוצאות מושלמות.

 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה