איפה ילדים לומדים לבנות אפליקציות לילדים אחרים

איפה ילדים לומדים לבנות אפליקציות לילדים אחרים

children-593313_1280

האפליקציות הפכו לחלק בלתי נפרד מחיינו. אנו משתמשים בהן כאשר אנו צריכים לדעת מתי יגיע האוטובוס הקרוב לתחנה, או כדי ליישם קופונים לסרט. תחום פיתוח האפליקציות רק הולך ומתפתח, וזה הזמן גם להכין את הדור הבא לקראת השתלבות בעבודה. לפיכך, אם הילד מוצא עניין בתחום המחשבים ויש לו את הכישרונות הדרושים לכך, כדאי לשקול לשלוח אותו לחוג פיתוח אפליקציות. בחוג זה ילמד הילד שמאחורי כל אפליקציית משחקים עומד צוות מפתחים שתכנן וחשב כיצד לפתח אותה בדרך הטובה ביותר.

היכן לומדים פיתוח אפליקציות לילדים

איפה ילדים לומדים לבנות אפליקציות לילדים אחרים? בשל הדרישות הרבות לאפליקציות, מוצעים מגוון קורסים לילדים ברחבי הארץ. ניתן למצוא קורסים פרטיים בעיקר בערים מרכזיות כמו תל אביב, חיפה, ירושלים או באר שבע. כמו כן, כיום אפשר ללמוד קורס פיתוח אפליקציות מבלי לצאת מהבית. קיימים מגוון קורסים מקוונים ברשת האינטרנט. ניתן לבצע חיפוש מקיף ברשת ולבדוק מה מתאים לילד.  בקורסים לבניית אפליקציות לומדים הילדים לפתח אפליקציות שיתאימו לילדים בני גילם – לדוגמה, אפליקציות משחקים. ילדי חוג פיתוח אפליקציות ילמדו להכיר את סביבת הפיתוח, ליצור חוקים באמצעות if/else, ליצור ממשק משתמש, לשלב אנימציה באפליקציות ולהכיר את שפות התכנות השונות. קורס פיתוח אפליקציות לילדים הוא דרך טובה להעסיק את הילד, לעודד אותו לתרום מהידע שלו ולפתח אפליקציות לטובת ילדים אחרים, להעשיר את האופקים ולהכין אותו לקראת העולם האקדמי והתעסוקתי.

למי מתאים ללמוד פיתוח אפליקציות

קורס פיתוח אפליקציות אינו מתאים לכל ילד. הוא מיועד בעיקר לילדים שאוהבים משחקי מחשב, נמשכים לתחום המחשבים ורוצים לדעת איך המשחקים שבהם הם משחקים עובדים מאחורי הכללים. מנגד, יכול להיווצר מצב שהילד כלל אינו מודע לכך שתחום פיתוח אפליקציות מעניין אותו. ולכן, מומלץ לשלוח אותו לחוג פיתוח אפליקציות כדי שייחשף לתחום ויבדוק אם הוא מעוניין לעסוק בזה גם בעתיד. על כל פנים, חשוב לדעת מתי לעצור ולא לרשום ילד לחוג שהוא אינו אוהב. ישנם ילדים, בדיוק כמו מבוגרים, שהתחום הטכנולוגי אינו מעניין אותם. הם מעדיפים לשחק כדורגל בחוץ או אולי לצייר בגינה. אם הילד אינו נמשך לתחום פיתוח האפליקציות, אין טעם להכריח אותו ללכת לחוג. נסו למצוא תחום אחר שבו הוא טוב ולחזק אותו כמו ציור, צילום, כדורעף או כדורסל.

 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה