האם יש סיכון בניקיון משרדים בערב עם מפתח?

האם יש סיכון בניקיון משרדים בערב עם מפתח?

broom-1324469__340[1]

חברות רבות מבינות את היתרון המשמעותי של ניקיון משרדים בשעות הערב. בשעות האלו המשרדים ריקים ועובדי הניקיון יכולים לנקות אותם בשקט וביעילות, מבלי שיפריעו להם. מעבר לכך, אין כמו לבוא בבוקר למשרד נקי ומצוחצח, לראות פחים ריקים וליהנות מהריח הטוב שנשאר מהניקיון של הערב הקודם. אך על מנת לאפשר זאת, יש צורך להשאיר לחברת הניקיון מפתח של המבנה על מנת שיוכלו לנעול אחריהם בסיום העבודה. אין ספק כי ניקיון משרדים בערב עם מפתח הוא צעד שדורש אמון, אך כל עוד עובדים עם חברת ניקיון מנוסה ומקצועית, אין שום סיבה לדאגה. חברת ניקיון המספקת כוח עבודה מקצועי ומיומן, המסוגל לבצע ניקיון איכותי ויעיל של המשרד תוך כדי שימוש בציוד ובחומרים איכותיים ומקצועיים, היא חברה שניתן לסמוך עליה בעיניים עצומות.

מדוע מומלץ לנקות את המשרדים בערב תוך השארת המפתח?

כל אחד יודע היום כי על מנת להפיק את המקסימום בעבודה ולהעלות את התפוקה של העובדים, יש צורך לדאוג לסביבת עבודה נעימה ונינוחה. אף עובד לא ירצה להגיע למשרד בבוקר, ולמצוא את השירותים מטונפים או את המטבחון מלא בשאריות אוכל מהצהרים של היום הקודם. על מנת להימנע מהמצב הזה, מומלץ לעבוד עם חברת ניקיון המאפשרת לנקות את המשרד בשעות הערב, ובכך לאפשר לעובדים להגיע בבוקר למקום נקי ומסודר. כמו כן, הסדר מסוג זה מאפשר לעובדים במשך היום לעבוד ללא הפרעה ומבלי שיסיחו את דעתם בפעולות הניקיון השונות. לאף אחד לא נעים שמנקים לו את השולחן, בדיוק כשהוא נמצא באמצע מייל חשוב או כל משימה אחרת. גם לעובדי הניקיון הרבה יותר קל ונוח לנקות כשכבר אין עובדים בבניין ואף אחד לא דורך על הרצפה שהם הרגע שטפו עם נעליים מלאות בבוץ.

לסיכום, ניקיון משרדים בשעות הערב הוא פתרון נפלא ונוח לשני הצדדים. מצד אחד, הניקיון נעשה בצורה מהירה ויעילה יותר, ללא שום הפרעות וללא צורך לחזור ולנקות שוב ושוב את אותו האזור, רק בגלל שאחד העובדים במשרד החליט ללכת על רצפה רטובה או בדיוק מילא את השטיח בבוץ שנייה אחרי השאיבה. מתן המפתח לחברת הניקיון הוא צעד בונה אמון, אשר מעיד על יחסים טובים בין שני הצדדים.

 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה