תנורי גז

תנורי גז

knob-933195_960_720[1]

כאשר מדברים על תנורי גז, הדבר הראשון שעולה לראש הוא תנורים למטבח, כאלה שניתן להכין אתם אוכל. אך לא זאת הכוונה במקרה שלנו. תנור הגז שאנו מתכוונים אליו, הוא כזה שעוזר לנו למצוא פתרון חימום לחודשי החורף הקרים שפוקדים את ישראל בין החודשים דצמבר ועד מרץ. קיימים אין ספור פתרונות חימום בשוק, ואחת הנפוצות שבהם, היא שימוש בתנורי גז משולבים במים חמים אשר ניתן להתקין אותם לטובת מערכת חימום תת רצפתי או רדיאטורים ולשלב דרכם גם אספקת מים חמים למקלחת.

מקלחת של מיליון דולר.

אין דבר מתסכל יותר בחורף, מלהגיע הביתה בשעות הערב לאחר עוד יום ארוך של עבודה רק בשביל לגלות שהמים במקלחת קרים, ששכחתם לשים טיימר בדוד או שמישהו מבני המשפחה כבר ״בזבז״ את כל המים החמים. תנור גז שעוזר לאספקת המים החמים במקלחת, מביא למעשה לביטול הצורך בדוד. לא צריך יותר לחזור הביתה מותשים מהמשרד רק בשביל להדליק את הדוד ולחכות לבואם של המים החמים. כאשר משתמשים בפתרון הזה, כל שצריך לעשות הוא להדליק את הברז, והמים החמים תמיד יחכו שם על מנת לשטוף מעליכם את צרות היום יום.

המטרה והביצוע

כאמור, מטרתם של תנורי הגז הוא לספק לנו מענה לחימום הבית. יחד עם זאת ועקב ההיצע הרב שניתן למצוא בשוק, קל מאוד להתפתות ולקנות משהו שמוצאים באינטרנט והעלות שלו לשביעות רצוננו. פעמים רבות זאת יכולה להיות טעות ולכן חשוב מאוד להבין בדיוק לאיזה צורך אנחנו רוצים את תנור החימום, מה הייעוד המרכזי שלו, כיצד הוא ישתלב בבית וכמובן האם הוא מספק לנו את כל רצונותינו. חשוב מאוד להתייעץ עם אנשי מקצוע חפים מאינטרסים שיעזרו לנו למצוא את הפתרון האולטימטיבי עבורנו.

חסכון?

תנורי גז שייעודם הוא חימום מים, חסכוניים ברוב המקרים מאשר הדרכים הנפוצות הידועות לנו. הם פועלים אך ורק כאשר פותחים את הברז ולא מבזבזים צריכת אנרגיה מיותרת כמו במקרים של דודי חשמל או שמש.

ירוק?

כן תנורי הגז הם לרוב תנורים ידידותיים לסביבה עם בעירת גז נקייה.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה