מהו מעצור לדלת ואיפה משתמשים בו

מהו מעצור לדלת ואיפה משתמשים בו

מעצור לדלת

ממחקרים רבים עולה  כי רבות מהתאונות אשר קורות לילדים ופוגעות בהם באופן פיזי, מתרחשות דווקא בבית. לכן, חשוב מאוד שכל הורה ידאג באופן הטוב ביותר לבטיחות ביתו. כיום יש לא מעט מוצרים עבור הבית שמטרתם היא למנוע את המקרים שבהם ילד יכול להיפגע, להינזק או להיפצע ובכדי לשמור על בטיחות הילדים, חשוב מאוד שבכל בית יהיו את מוצרי החובה הללו. אחד ממוצרי החובה אשר חשוב שיהיה בכל בית ובית נקרא: מעצור לדלת.

מהו מעצור לדלת

מעצור לדלת הוא אביזר אשר מטרתו היא שלא לאפשר לדלת להסגר עד הסוף ולהיטרק. אביזר זה יכול להגיע בצורה שבה ניתן להתקין אותו כגומי בקצה של הדלת או כמגנט אשר ניתן להתקין ברווח אשר נוצר כאשר פותחים את הדלת. מעצורים לדלת הם חשובים מאוד מכיוון שלא מעט פעמים ילדים נפצעו באצבעות הידיים או הרגליים שלהם מדלת אשר נטרקה עליהם בטעות. מטרתו של המעצור לדלת היא למנוע מצבים מעין אלו ולאפשר לילד לפתוח ולסגור בבטחה את הדלת. מעצורים לדלת לא חייבים להרוס את עיצוב דלתות הבית. כיום ישנם מגוון סוגי מעצורים לדלת בסגנונות מעוצבים, כך שהתקנת מעצור לדלת לא תפגום במראהו המעוצב של הבית והמראה הדקורטיבי של הדלת אלא רק תוסיף לו.

לאיזה דלתות מתאים מעצור לדלת

כאשר מדובר במעצור לדלת, מדובר בדלתות הפנימיות של הבית. מכיוון שהדלת החיצונית לבית היא דלת אשר חייבת להסגר באופן הרמטי, הרי שאין טעם להתקין בה מעצור לדלת. בדלת אשר לא מותקן בה מעצור לדלת, יש לנהוג ביתר זהירות ולהזהיר ילדים באופן רציף לגבי האופן שבו יש לסגור ולפתוח את הדלת בצורה שלא תפגע בהם. אך את הסכנה שבדלתות הפנים של הבית ניתן לפתור בצורה איכותית, יעילה ומהירה על ידי התקנת מעצור לדלת. את המעצור לדלת לא תמיד ניתן להרכיב באופן עצמאי ולעיתים לא קל להסיר אותו כאשר עוברים דירה בכדי לקחת אותו אתכם. לכן, חשוב מאוד לרתום את שירותיהם של אנשי המקצוע העוסקים בתחום מעצורים לדלתות עבור התאמת המעצור לדלת הרלוונטי לכל דלת פנימית בביתכם וכן עבור התקנת המעצור לדלת בצורה איכותית חזקה והרמטית אשר תמלא את ייעודה באופן הטוב ביותר.

 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה