למה צריך מזרן פעילות

למה צריך מזרן פעילות

מוצרים לתינוקות

בפעם הראשונה כשחוזרים מבית החולים הביתה עם התינוק שזה עתה נולד כל העולם כאילו משתנה. בבת אחת כל מה שדיברנו וחלמנו עליו הופך להיות המציאות שבה אנחנו חיים וזה לא דבר שקל להכיל אותו בהתחלה. לכן בהחלט אפשר להבין את ההתרגשות ואת הבלבול שלכם אך כדאי שתסירו דאגה מלבכם: יש היום הרבה מאוד פעילויות ופטנטים שיעזרו לכם להפוך להיות ההורים הטובים ביותר. כל המחקרים מצביעים על כך שהשנה הראשונה בחייו של התינוק זו שנה משמעותית ביותר כי זה השלב שבו התינוק לומד להכיר את עצמו, את העולם ואת הסביבה. ככל שנדאג שהשנה הזאת תהיה יותר מעניינת וככל שיהיו לתינוק יותר גירויים כך הוא יגדל ויתפתח בצורה נכונה ובריאה יותר. עם זאת, חשוב ביותר לדאוג שכל הגירויים האלה יתנהלו במקום מוגן וכאן נכנס התפקיד של מזרן הפעילות.

מוצרים לתינוקות

המרחב של התינוק

מזרן הפעילות הוא למעשה המרחב של התינוק שלכם שכן הוא נמצא לבדו על המזרן הזה ברוב הזמן. אתם יכולים לתת לו צעצועים שמתאימים לגיל שלו והוא כבר ישחק איתם לבד על המזרן, יכיר אותם וגם יעשה איתם פעילויות שונות. בנוסף לכך, זה ידוע שמשלבים מסוימים עלינו לעודד את הילד לעשות פעילויות כאלה ואחרות ועל המזרן יהיה לנו נוח יותר לעשות זאת. לכן אתם תראו שמהרגע שבו מזרן הפעילות יכנס הביתה החיים יהיו רגועים ונוחים יותר.

איך לבחור איזה מזרן פעילות אתם רוצים לקנות?

כמו שקורה לגבי כל המכשירים והצעצועים שתוכלו לקנות לתינוק שלכם, גם כאשר מדברים על מזרן פעילות מדברים על מגוון רחב של אפשרויות. לכן אנחנו מציעים לכם לבדוק איזה מזרן אתם קונים:

  1. האם ייצרו אותו בישראל או בחו"ל? ואם בחו"ל אז באיזו מדינה?
  2. כמה עולה המוצר?
  3. ממה הוא עשוי והאם החומרים אינם רעילים?
  4. מה הגודל של המזרן הזה והאם אפשר לגלגל אותו ולשאת אותו בקלות?

קחו בחשבון כמה שיותר פרטים וכך תוכלו להיות בטוחים שאתם מבצעים את הרכישה הטובה ביותר. בסיכומו של דבר המזרן הזה יסייע לכם לדאוג להתפתחות התינוק כך שלא כדאי לדחות את רכישתו ועדיף שתיקנו אותו כמה שיותר מהר.

 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה