הופעות מומלצות לערב יום העצמאות

הופעות מומלצות לערב יום העצמאות

הופעות מומלצות לערב יום העצמאות

אין דרך טובה יותר לחגוג את יום העצמאות מאשר באירועים והופעות שנערכים ברחבי הארץ. מה קורה בכל עיר ואיפה יש הופעות מומלצות במיוחד? הנה כל הפרטים

ערב יום העצמאות ייחגג השנה ביום שני, בתאריך 1 במאי, ובו כל הבמות ברחבי הארץ ילבשו חג לכבוד יום ההולדת ה-69 של המדינה. כל משפחה יכולה למצוא אירוע שמתאים לה ולעקוב אחר העדכונים של הרשות המקומית כדי לגלות מי בא להופיע. הורים לילדים בדרך כלל מעדיפים הופעות שמתחילות מוקדם, אך יש גם צעירים שמנצלים את ערב יום העצמאות כדי לחגוג עד אור הבוקר.

ההופעות המומלצות בדרך כלל מתאימות לכל הגילאים. בעוד בשגרה אנחנו מעדיפים לבחור הופעה מסוימת לפי הטעם האישי, ביום העצמאות יש תחושה גדולה יותר של אחווה וגיבוש. זו הסיבה שלידנו בהופעות יש צעירים ומבוגרים, קשישים וילדים, תינוקות ובני נוער וגם מבקרים מערים נוספות. הטיפ בהקשר הזה הוא להגיע עם ראש פתוח ולקחת חלק גם בהופעות שהן בדרך כלל לא חלק מהרפרטואר הרגיל שלנו.

טיפים להופעה

כמו כן, יש כמה המלצות שרלוונטיות עבור כל סוגי ההופעות. מומלץ למשל להגיע כבר בשעות הערב ומיד אחרי יום הזיכרון כדי לתפוס מקום טוב. יש לקחת בחשבון פקקים ועומסים בכבישים ורצוי להתמקד בהופעות שנערכות במרחק הליכה. במידה ומעוניינים להגיע להופעה יחד עם ילדים ופעוטות, ניתן לנצל את שעות הצהריים כדי לעודד אותם לנוח.

המלצה נוספת היא לשקול אפשרות להחלפת המופע המוזיקלי הסטנדרטי בהופעת תיאטרון או בידור. ביום העצמאות הקרוב יופיעו אמנים מובילים כמו חנוך דאום, אדיר מילר, ארז שלם וקובי מימון ויעלו גרסאות מיוחדות של ההופעות של אלי ומריאנו ורמי ורד.

רבים מחכים ליום העצמאות כדי לשלב את החופשה מבתי הספר והעבודה יחד עם בילוי משפחתי ארוך יום. למרות שהשנה חוגגים את יום העצמאות כאמור ביום שני, אין מניעה להגיע לאילת לפני ולקיים סוף שבוע ארוך. ברחבי העיר יוקמו במות מיוחדות ומזג האוויר האטרקטיבי של תחילת הקיץ כבר ייתן את אותותיו הראשונים.

איזו הופעה הכי מתאימה לכם?

היתרון של ערב יום העצמאות הוא שיש הופעות בכל רחבי הארץ. אפשר להקדיש זמן איכות עבור הופעות בירושלים והסביבה, או להגיע לאלו שמתקיימות בתל אביב, רמת גן וגוש דן. בשנה שעברה למשל הופיעו ברמת גן דנה ברגר, ירמי קפלן, אפרת גוש, קפה שחור חזק, איציק קלה, אסף אמדורסקי ורון שובל, וסביר להניח שגם השנה ימשיך הרף להיות גבוה.

בסופו של דבר, אין הופעה אחת שמתאימה לכולם ולכל משפחה יש שיקולים אחרים. חשוב להזכיר שרוב ההופעות שמתקיימות מטעם העירייה הן בחינם, לכן את התקציב כדאי לשמור לחגיגות העצמאות ביום עצמו.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה