הלוואות לעסקים

הלוואות לעסקים

ההלוואה הטובה ביותר

הלוואות לעסקים –סיוע לעסקים קטנים
עסקים חדשים או שנמצאים כבר בשוק הרבה זמן לרוב נתקלים במצב בו הם צרכים לקחת הלוואה עבור העסק, או אשראי עסקי. לרוב העסקים יזדקקו להלוואה בתחילת דרכם, לשם הקמת העסק שלהם. אחרים יצטרכו את ההלוואות בזמנים שונים של פעילות העסק שלהם. העסק יוכל להצטרך הלוואה למשל כאשר ירצה להתרחב או אם נקלע למשבר ורק כך יוכל לעמוד שוב על הרגלים. בנוסף עם רכש משהו גדול לטובת גידול העסק ועוד, הריביות במשק הישראלי של השנים האחרונות נמוכות מאוד מבחינת תנאי האשראי, מה שמאשר נגישות גבוה לצרכנים. לעומת זאת העסקים הקטנים אינם נהנים מאותם הדברים והם מרגישים דווקא את המורכבות והבעייתיות של לקחת הלוואות, לרוב אותו עסק קטן יעדיף לקחת יועץ ולווי בלקחת ההלוואה בכדי שיוכל לקחת את ההלוואה הטובה ביותר עבורו.

קונפליקט שמתפתח בשוק
הקונפליקט שמפתחת ומביא אתו אבסורד על השוק הוא ההתפתחות של עולם ההלוואות ובנוסף הלוואות שניתנות לעסקים, הוא שמצד אחד הגישה על ההון הכספי הופכת להיות קלה וזמינה, ולעומת זאת לא כל בעלי העסקים מודעים לתהליכים המתרחשים בשוק וכיצד הכי יעיל עבורם לקחת הלוואה. ככה שהם לרוב מפספסים את ההטבות שמגיעות להם וחותמים על הלוואות שפחות יעילות עבורם.

לקחת הלוואה נכונה ויעלה עבור העסק – לא עניין של מה בכך
בעלי עסקים ויזמים רבים מודעים לכך שהם צריכים לקחת בשלב כזה או אחר במהלך דרכם הלוואה,
האם גם מודעים לכך שקל יותר היום לקבל אשראי עסקי, למרות שברגע שאותם בעלי עסקים מחלטים לקחת הלוואה האם לקוחים אותה מהלווים הלא נכונים. למה הכוונה בעצם? הכוונה היא שיש מקרים בהם שכאשר אותם עסקים לוקחים הלוואה ממשפחות ואו חברים, הם מקבלים הלוואה על בסיס פנסיוניים וכדומה, מה שבעצם לא מקנה להם מקור מימון אידיאלי. הבהרה ברורה לא רצוי או כדאי לסכן את כספי הפנסיה או החסכונות שלכם ולשל חברכם בשביל הלוואה לעסק.

הלוואה לעסק
אז ההבנה ברור שמגיע השלב הזה בכל חייב של איש עסקים שרוצה להתקדם ולפרוץ בתחומו, וצריך לקחת הלוואה. אחד הדברים הראשונים שכדאי לחשוב אליהם או לעשות אותם, לקחת ליווי מקצועי בתחום שיוכל לסייע ואף להזיל את הלוואה. עליכם לדעת ממי אתם לקוחים את ההלוואה, מה התנאים שלהם, וההחזרים שלה. הכל כדי שבסופו של דבר תוכלו ליהנות מאותה ההלוואה ולהחזיר אותה בקלות ובנוחות ככה שתוכלו באמת לקדם את העסק שלכם.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה