מדוע אתם חייבים גם טלפון קווי במשרד?

מדוע אתם חייבים גם טלפון קווי במשרד?

טלפון קווי

לא מעט אנשים מחליטים בימינו לעשות את הצעד הנועז: לעזוב את העבודה ולהתחיל לעבוד באופן פרטי ועצמאי. לא מדובר על צעד פשוט ולכן ברור מדוע גם אתם, כמו רבים אחרים, חוששים מהעניין הזה ותוהים איך תוכלו לעשות זאת על הצד הטוב ביותר. מעבר לכך שאתם צריכים לבחור את המיקום המושלם למשרד, לפרסם את העסק שלכם וגם למצוא את העובדים הכי טובים, אתם גם חייבים לתת את הדעת על המכשירים השונים שימשו אתכם. האם אתם באמת חושבים שהלקוחות שלכם יוכלו להשיג אתכם רק במייל? באתר או בטלפון הנייד? אם אתם רוצים למתג את עצמכם בתור עסק רציני אתם חייבים שיהיה לכם, בין היתר, גם טלפון קווי ולא כדאי לדחות את העניין.

כמה תשלמו על תקשורת במשרד?

בין אם אתם בודקים היום את החבילות השונות שתוכלו לעשות עבור טלפון קווי למשרד ובין אם אתם רוצים לראות אופציות אחרות של אינטרנט ומספר טלפונים ניידים, כדאי לדעת: התחרות היום גדולה. זה אומר דבר אחד פשוט והוא שהלקוח הוא זה שיוצא נשכר מכל העניין. לכן ברור מדוע אתם לא באמת חייבים לשלם את הסכום הראשוני שאומרים לכם, כי אם אתם יכולים להשוות ולראות איפה זה יוצא יותר זול אז למה לא? זה שתשלמו על חבילת הטלפון התקשורת שלכם במשרד יותר כסף זה לא באמת אומר שתצאו יותר מרוצים מהעסקה ולכן כדאי להשוות מחירים.

איזה שירות ייתנו לכם?

כל בעלי העסקים רוצים אומנם לקבל שירותי תקשורת במחירים הכי טובים שיש כדי לחסוך אך ההמלצה שלנו היא לא לעשות זאת בכל מחיר. כלומר, בהחלט כדאי גם לבדוק גם מה כולל השירות של החברה שממנה תקבלו שירותי תקשורת כאלה ואחרים לעסק. האם מציעים לכם:

  • אדיבות
  • מקצועיות
  • זמינות בכל עת

וטכנאי שיוכל להגיע ולתקן תקלות שונות בצורה פיזית בעת הצורך? האמת היא שלא בכל החברות יעשו הכול כדי שתצאו מרוצים ואין סיבה שתוותרו על שירות מכובד וכמה שיותר מקצועי.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה