השתתפו במחקר וקחו חלק במציאת פתרון למחלה כרונית

השתתפו במחקר וקחו חלק במציאת פתרון למחלה כרונית

השתתפות במחקר

היום בעולם המודרני תוחלת החיים הממוצעת של האדם רק הולכת ועולה. אם בעבר תוחלת החיים הממוצעת עמדה על אזור ה – 65 שנים, היום המספרים הם הרבה יותר גבוהים. אנשים נוטים לחיות חיים ארוכים יותר, ולכן חשוב להשקיע גם באיכות החיים שלהם. מחלות זקנה רבות שלא היו נפוצות בעבר, תפסו היום חלק ניכר יותר בתודעת הציבור בזכות תוחלת החיים הארוכה. יותר ויותר אנשים חיים שנים רבות יותר, ולכן חשוב לדאוג שהשנים האלו יהיו גם מאושרות יותר. ההתפתחות הטכנולוגית של האנושות היא מדהימה בכל קנה מידה, דבר המאפשר למצוא תרופות וטיפולים שונים למגוון רחב של בעיות ומחלות שונות. אך על מנת להצליח במשימה, חשוב שכולם ייקחו חלק בתהליך.

כיצד כל אחד ואחד יכול לסייע במציאת פתרון למחלות כרוניות שונות?

אומנם מציאת התרופה או הטיפול המתאים היא עבודתם של הרופאים והמדענים השונים, אך כל אחד יכול לקחת חלק במשימה. היום כל אחד יכול לתרום שעה או שעתיים מזמנו, על מנת להיות חלק ממציאת תרופה מצילת חיים. ניתן למצוא מחקרים שונים, אשר מחפשים פתרונות שונים לכל המחלות שהאנושות סובלת מהם כיום. מחלות כרוניות רבות ניתנות להבראה, בתנאי שכל אחד יקח חלק בתהליך הזה. כל אחד מוזמן להיכנס לאתר ולחפש את המחקר שהכי מתאים לו ולמאפיינים האישיים שלו. חלק מהמחקרים למשל פונים לגברים, בעוד אחרים מתאימים דווקא לנשים. חלק מתאימים לצעירים ואילו האחרים פונים לפנסיונרים. כל אחד מהמחקרים האלו, יכול להוות את אבן הדרך החשובה ביותר במציאת תרופה למחלה כלשהי.

לסיכום, כל אחד היה רוצה לחיות בעולם שכולו טוב, עולם שבו כולם בריאים ומאושרים עד יומם האחרון. על מנת ליצור את המציאות הזאת, כל אחד יכול להירתם למשימה ותרום להצלחת המחקר. חשוב לציין כי ההשתתפות במחקר אינה על בסיס התנדבותי, אלא המשתתפים מקבלים תשלום מלא עבור הזמן שהם משקיעים במחקר. בצורה כזו, כל אחד יכול לתרום לאנושות ועל הדרך להרוויח כמה שקלים נוספים. מדובר על משימה חשובה, שיכולה להציל חיים או לפחות לתרום משמעותית לאיכות החיים של חולים רבים.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה