שי פינוי דירה- מובילים את ענף הפינוי בישראל כבר למעלה מ-25 שנה!

שי פינוי דירה- מובילים את ענף הפינוי בישראל כבר למעלה מ-25 שנה!

פינוי דירה

ענף הפינוי הוא אחד מענפי השירות המסורתיים והנחוצים ביותר בישראל בכל הנוגע למטרות פינוי תכולת בתים, תכולת דירות, תכולת משרדים, חנויות, מפעלים וכדומה. ענף זה נשלט ביד רמה על ידי חברת שי פינוי דירה המחזיקה בניסיון מקצועי ומעשי של הליכי פינוי לכל מטרה כבר למעלה מ-25 שנה.

פינוי דירה

חברת שי פינוי דירה, עוסקת ומתמחה בכל מטרות וצרכי הפינוי האפשריים, החל מפינוי תכולת דירות ומשרדים ועד למתן שירותי פינוי מיוחדים דוגמת: פינוי דירות ותכולת אגרנות ואספנות, פינוי דירות, חנויות ומפעלים לאחר שריפה, פינוי חצרות, מחסנים ומקלטים ועוד מגוון רחב של מטרות פינוי המותאמות לצרכי הלקוח/מזמין השירות.

לאורך 25 שנות פעילותה הדינמית והנמרצת בענף הפינוי, חברת שי פינוי דירה רכשה לעצמה את הניסיון, ההתמחות והידע המקצועי הנדרשים לצרכי השלמת הליכי פינוי על הצד האיכותי, המהיר והבטיחותי ביותר. פתרונות הפינוי המוצעים ללקוחות החברה כוללים בין היתר: פתרונות מיון ואריזה של ציוד ישן המיועד לצרכי פינוי, פתרונות בכל הנוגע לארגון וסידור הדירה, פתרונות אחסון וכדומה.

שי פינוי דירה- צעד קטן לפינוי חכם!

שי פינוי דירה מנוהלת ומתופעלת על ידי שי-גולד, אחד מקבלני הפינוי המנוסים והמקצועיים ביותר בישראל. לאורך השנים, שי רכש לעצמו מוניטין עשיר בקרב לקוחותיו בכל רחבי הארץ, ועד היום הוא מקבל הזמנות עבודה מפה-לאוזן על ידי לקוחות להם הוא העניק את שירותיו בתחילת דרכו המקצועית.

המיומנויות המקצועיות של חברת שי פינוי דירה בכל תחומי הפינוי האפשריים משולבים במערכות ציוד מתקדמות מסוגן בענף הפינוי, כאשר שירותי החברה מבוססים בין היתר על היכרות מקדימה ומעמיקה עם צרכי הלקוח, הגדרת מטרות וצרכי הפינוי, תכנון הליכי הפינוי ומתן פתרונות ארגון וסדר בגמר ביצוע עבודות הפינוי. פתרונות אלו משלבים בתוכם גם עבודות תחזוקה וניקיון יסודי בשטח הדירה המופנית, והם מאפשרים לבעלי הדירה ליהנות מסביבת מגורים מחודשת ומשודרגת, וכל זאת ללא קשר למצבה התחזוקתי של הדירה בתחילת העבודות.

לרשות שי ואנשי הצוות הפועלים עימו בנמרצות וביעילות מדי יום ביומו, תעודות יושר מטעם משטרת ישראל. תעודות אלו מעידות יותר מהכול על האמינות והיושר המקצועי של אנשי החברה, והם מאפשרות גם לכם לדעת שאתם מצויים בידיים המקצועיות, האמינות והנכונות ביותר בענף הפינוי הישראלי.

כל אחד ואחת מלקוחות החברה זוכים למתן יחס ושירות אישי החל מרגע הפנייה הראשונית ועד להשלמת עבודות הפינוי, הארגון והסדר הנחוצות לכם.

 

 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה