טיפים לבחירת משאבה למזרקה שתתאים לצורך ולתקציב

טיפים לבחירת משאבה למזרקה שתתאים לצורך ולתקציב

1668787

תכנון והקמה של בריכת נוי בחצר בה נמצאים מים זורמים, גדלים דגים וצמחים איננו עניין של מה בכך. כדי שנוכל להנות מכל היתרונות שבריכת הנוי מציעה לנו, חשוב מאוד להקפיד לרכוש את כל הציוד והמוצרים הנלווים שמשפיעים על האיזון הביולוגי והכימי של הבריכה, לבחור את הציוד על פי נתוני הבריכה ולכן בחרנו לספק לכם כמה טיפים לבחירת משאבה למזרקה שתתאים לצורך ולתקציב.

ראשית כל, חשוב להבין את תפקידה של המשאבה בבריכת הנוי.
בעצם בלי המשאבה המזרקה ובריכה לא יכולות לפעול. תפקידה של המשאבה הוא לחמצן את המים ולהעניק לה איזון. את גודל המשאבה והעוצמה שהיא מספקת חשוב לבחור לפי גודל הבריכה, גובה המים, הצינורות וכדומה. בנוסף, חשוב לבצע הבחנה בין משאבות שמתאימות לבריכות ללא מזרקות ויש כאלה שמתאימות לבריכות עם מפלים.

בהיותנו בוחרים משאבה חשוב לשאול כמה שאלות בסיסיות ביניהן:
1. עד כמה משאבה זו מרעישה?
2. מה רמת העמידות של המשאבה וכמה שנות אחריות אנו מקבלים במעמד הרכישה?
3. האם היא מתאימה לגודל הבריכה ולמזרקה שלנו?
4. מאילו חומרים המשאבה מיוצרת?
5. כמה אנרגיה המשאבה צורכת?

באתר toolman יש מגוון של משאבות המתאימות לבריכות עם מזרקות או מפלים.
משאבה לבריכות נוי 1000 ליטר לשעה – Hozelock Aquaforce 1000 – מדובר במשאבה מתקדמת כאשר עלותה 469 שקלים. היא מגיעה עם שנתיים אחריות, מתאימה לבריכות רדודות ומצויידת ברשת הגנה המסייעת לשמור על עמידותה לאורך זמן.
משאבה לבריכות נוי 2500 ליטר לשעה – Hozelock Aquaforce 2500 – בעלות של 649 שקלים בלבד תהנו ממשאבת מים לבריכות נוי בהן מגדלים דגים או צמחים עם הספק של 2500 ליטר בשעה. גם היא מגיעה עם שנתיים אחריות ועם רשת מיוחדת להגנה. מתאימה לבריכות שמגיעות עד לגובה 2.1 מטר.
משאבה לבריכות נוי 4000 ליטר לשעה – Hozelock Aquaforce 4000 – מתאימה לבריכות בגובה של 2.5 מטר, מגיעה עם שנתיים אחריות ועם רשת הגנה צפופה במחיר של 799 שקלים בלבד באתר.
משאבה לבריכות נוי 6000 ליטר לשעה – Hozelock Aquaforce 1000 – במחיר של 1,069 שקלים בלבד מתאימה לבריכות בגובה של 3.5 מטרים, מגיעה עם מסנן ושנתיים אחריות.

כל המשאבות מיוצרות על ידי המותג Hozelock Aquaforce – מותג מוביל בתחום ייצור ציוד לבריכות נוי, צמחיה ודגים. המשאבות מיוצרות מחומרים עמידים ואיכותיים בטכנולוגיה מתקדמת.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה