סוגים של שלטים לעסקים

סוגים של שלטים לעסקים

שלטים לעסקים

בעולם המודרני בו אנו חיים גם עבור שלטים לעסקים ישנם אינספור של טכנולוגיות ייצור אשר מספקות מגוון רחב של אפשרויות עבור שילוט לכל דורש.

באופן די טבעי בתי עסק ורשויות עירוניות הינם אלה אשר מבצעים שימוש תדיר בהזמנה של שלטים, כאשר כל סוג של שלט מספק את היתרונות הספציפיים שלו. הבחירה של שלטים לעסקים צריכה להתבצע לאחר ההיכרות של הסוגים השונים על מנת שהשלט הנבחר יספק עד כמה שיותר יתרונות ויהיה שווה את ההשקעה של בית העסק ברכישה שלו.

אלו סוגים של שלטים קיימים עבור עסקים ואחרים?

שלטים העשויים בד – חומר הבסיס של שלטים לעסקים מסוג זה הינו יריעת בד אשר עליה מדפיסים את התוכן הרצוי. בשל החומר ממנו עשויים השלטים שאינם עמידים בכל תנאי, השימוש הנפוץ עבור שלטים מסוג זה הינו לכנסים ולאזורים פנימיים של משרד.

שלטים מוארים – אלה הם שלטים לעסקים אשר בנויים מחלק חיצוני עליו כתוב התוכן וחלק פנימי אשר בתוכו יש נורה שמאירה את כל השלט כולו. באופן זה ניתן לאתר את המשרד/חנות/מקום בצורה מהירה בתנאי אור לקויים. פתרונות שילוט לעסקים מסוג זה הינם פופולאריים לשימוש חיצוני, אך ניתן לראות אותם גם עבור שילוט של שלטי יציאה בבניינים מסחריים.

שלטי לדים – השלטים הפופולאריים שרק הולכים וצוברים יותר נקודות זכות עבור בתי עסק שהחלו להציב אותם בפתח החנות. אלו הם שלטים צד דיגיטלי הבנוי מנורות לד שמאפשרות הזרמה של תוכן רב על גבי שלטים קטנים וגדולים, לפי דרישת בית העסק. עלות התחזוקה של שלטים לעסקים מעין אלה הינה נמוכה ביותר והם מספקים את העבודה לטווח ארך ללא כל בעיה.

שלטים העשויים מתכת – בשלטים מסוג זה מבצעים שימוש ביריעה של אלומיניום או פלדה. את התוכן ניתן להדביק או לחרוט על גבי המתכת, לפי בחירה אישית של כל בית עסק. אלה הם שלטים שאינם מצריכים השקעה פיננסית רבה, אלא זולים יחסית לסוגים האחרים של שלטים לעסקים, אולם הם מציעים עמידות חזקה ביותר מפני תנאי אקלים קשים. השימוש בשלטים אלה מתאים במיוחד עבור הכוונה ופרסום ופחות עבור שלט לעסק עצמו.

שלטי אותיות – אלו הם שלטים המורכבים מאותיות מחומר פולימרי אשר נחתכות בצורה מדויקת על ידי לייזר על פי העיצוב שנבחר מראש על ידי הלקוח. מדובר בשלטים אשר מוצבים באזורים פנימיים של משרדים ומשדרים יוקרה ומראה כללי אשר מושך את העין של העוברים והשבים.

 

 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה