יתרונות של וידאו לעומת ערוצים אחרים

יתרונות של וידאו לעומת ערוצים אחרים

הפקת פרסומות וידאו

אף על פי שמכשירי הוידיאו נעלמו מעולמנו, ואנחנו גם כמעט משתמשים יותר במכשירי DVD, הרי שאנחנו כן יכולים למצוא שימוש הולך וגובר בכל הקשור לסרטי וידיאו, סרטונים אשר מופקים ומתפרסמים באתרי אינטרנט שונים, בפרט באתר כמו יוטיוב, פייסבוק או באתרים אחרים. יתרה מזו, אנחנו יכולים לראות שימוש הולך וגובר בערוץ כמו וידיאו לצרכים נוספים, סרטי תדמית ושיווק לתערוכות, ירידים, כנסים ועוד.

השימוש בוידיאו על פני אלמנטים אחרים הוא די ברור, להבדיל ממצגות רגילות או שימוש בתמונות, הרי האופציה של וידיאו מאפשרת לנו ליהנות מיצירת תסריטים, יצירת צילומים באופנים שונים, בניית סרט שיתאים לצרכים שלנו בצורה קלה ונוחה, וכן, יש לנו אופציה להציג את הסרט במקומות שונים, אנחנו לא מוגבלים במובן זה.

מאחר וכיום אנחנו יכולים להציג סרטונים בעזרת אתרי אינטרנט מסוגים שונים או בעזרת פלטפורמות אופליין שקיימות בכל מחשב ובכל מכשיר סלולר או מכשיר אחר, הרי שאנחנו יכולים לעשות שימוש מקיף ונרחב בסרטי וידיאו, כמו הפקת פרסומות וידאו בכל מקום ובכל זמן, מבלי שנצטרך הרבה לשם כך. אין ספק שזה עוזר לנו לקדם טוב יותר את הצרכים שלנו או של הלקוחות שלנו.

אנחנו בונים את הסרט בעצמנו

על מנת ליהנות מסרט ברמה גבוהה, אנחנו צריכים לבנות אותו בעצמנו, במילים אחרות, אנחנו צריכים ליצור את המעטפת דרכה אנחנו יכולים לבנות את הסרט ולהציג אותו.

בניית הסרט על ידנו, תבסס באמצעות כלים שונים, כאשר הכלי הראשון בו נשתמש הוא כמובן התסריט שנבנה לסרט, הוא ייבנה על פי מה שחשוב לנו שיהיה בו, מה אנחנו רוצים להציג, למי אנחנו פונים וכיצד אנחנו מתכוונים לעשות זאת.

הכלי השני יהיה האלמנטים והאביזרים השונים בהם נשתמש, בין אם מדובר באבזרים אנושיים, טכניים או אחרים.

הכלי השלישי הוא כיצד נייצר את הפלטפורמה אותה נציג, האם יהיה זה סרט שיוצג באתר אינטרנט, סרט שיוצג דרך נגנים כאלה ואחרים או שמא, יהיה זה סרט שיוצג דרך מכשירים אחרים. האופן בו נציג את הסרט יקבע באילו פלטפורמה נעבוד, וכן מי יראה אותו.

 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה