ריהוט משרדי להקניית נוחות ומראה מרשים

ריהוט משרדי להקניית נוחות ומראה מרשים

ריהוט משרדי

 

 

כבר ביקרנו בכמה וכמה משרדים והתרשמנו, כי ריהוט משרדי, עשוי להיות שונה בין משרד למשרד. כל משרד משדר את המהות שלו, למשל משרד של עורכי דין, יהיה בעל ריהוט קלאסי ורשמי יותר ואילו משרד פרסום, יהיה בעיצוב מודרני ובעל גוונים נועזים יותר. ניתן לראות, כי מושקעת מחשבה רבה בכל עיצוב של משרד ולכן, יש בעלי משרדים שנעזרים עם מעצבי פנים, שמתמחים בעיצוב  משרדים. ראשית, הנוחות היא הדבר החשוב ביותר, אם לעובדים, למנהלים ולמבקרים שישבו בנוחות המרבית ורק לאחר מכן, הדבר החשוב השני הינו העיצוב ולשדר את האווירה הרצויה לנו במשרד.

 

נעים לבקר במשרד מושקע

ישנה חשיבות עצומה להשקעה  במשרדי חברה. ראשית הרושם של מי שבא לבקר אתכם ולהתרשם מהחברה שלכם, הדבר הראשון שימשוך את עיני המבקרים או מי שבא אתכם במגעים עסקיים, יהיה המשרד שלכם. משרד מושקע, יראה על רצינות ואכפתיות. משרד נקי ומצוחצח שיש בו ריהוט משרדי איכותי, יהווה עבור בעליו כרטיס כניסה ויקנה תחושה של רושם חיובי. גם על העובדים ההשקעה בהם ובריהוט של המשרד, יראה להם שבעל הבית של המשרד דואג להם. ראשית, יש לדאוג, כי הריהוט שמיועד למשרדכם, יהי אורתופדי. יש להושיב את העובדים על הכיסאות המשרדיים ומול השולחן, כך שבעל חברת הרהיטים המשרדיים, יוכל להתאים נכון ולהציע את הריהוט שנמצא באולם התצוגה.

 

מה כולל ריהוט למשרד?

יש לציין, כי ריהוט משרדי כולל הרבה פריטים, נתחיל משולחנות משרדיים, כיסאות משרדיים לעובדים, עמדת קבלה למזכירה, חדר מנהלים שייראה מרשים עם כיסא מנהלים מרשים ואיכותי ושולחן שיתאים. על מנת שתהיה את התחושה המתאימה, שי לדאוג כי הרי הוא יהיה מעץ והכיסא משולב בעץ ועור אמיתי, שניתן יהיה לכוון את הכיסא על פי הנוחות של המנהל. חדר ישיבות מרשים שיתאים למספר אנשי הצוות ואורחים שמגיעים לישיבות, נקודות חשמל למחשבים ניידים, נקודות חשמל,  מקרן איכותי שניתן להציג מצגות שונות,  יש לדאוג לספות נוחות בחדר ההמתנה לאורחים וכן, ריהוט נוח למטבחון להפסקת העובדים.  הריהוט חייב להתאים לפי גודל המשרד וכמות העובדים, המנהלים והסמנכ"לים.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה