כיסא מנהלים

כיסא מנהלים

ריהוט משרד

 

אחד מהפרטים החשובים ברהיטים משרדיים הינו ללא ספק כיסא מנהלים. יש לבצע סקירה של סוגי כיסאות, כאלה שיתאימו למנהלים שיושבים יותר שעות או פחות שעות במשרד. ניתן למצוא כיסאות יוקרתיים למנהלים שמיוצרים מעור, או מבד ורשת שמונעת זיעה לשעות עבודה ארוכות במשרד. ישנו מנגנון הזזה לכיסא שמיועד למנהלים שניתן לכוונון על פי הנוחות של המנהל, מה שיכול לסייע לו בישיבה נוחה יותר. יש לוודא כי יהיה מנגנון תמיכה לגב התחתון וכן משענת ראש נוחה כך שהצוואר לא יתאמץ. ישיבה לא  נכונה על כיסא בכל יום, כאשר המנהל יושב שעות רבות במשרדו, עשויה לגרום לו לכאבי גב וצוואר מה שיזיק לבריאותו עם הזמן ולכן, בחירה נכונה של כיסא עבור מנהל תהיה חשובה.

 

היכן יש לרכוש כיסאות מנהלים?

כמו בכל מוצר, יש לבחור כיסא מנהלים מחברה ידועה שמייבאת או משווקת ריהוט משרדי. כדאי לברר לגבי חברות שמייצרות או חנויות מוכרות שבהן ניתן להגיע לאולמות תצוגה ולהתייעץ עם המוכרים שיוכלו להציע לכם כיסאות נוחים שיוכלו לשבת עליהם ולנסות אותם. זו הסיבה כי לא מומלץ להזמין כיסאות למנהלים מהאינטרנט, כך שרק באמצעות ניסיון ע"י ישבה בכיסאות השונים, ניתן יהיה לבחור בדרך הנכונה ביותר לרכוש כיסאות מסוג זה. אם יש לכם קולגות שמרוצים מכיסא המנהלים שלהם, שאלו אותם לגבי המלצות של חברה או חנות שיש לה אולם תצוגה שממנו תוכלו לבחור ולרכוש את כיסא המנהל האידיאלי עבורכם.

 

כיסא מנהלים שמשדר סטאטוס

כמו שישנו הבדל גדול בין כיסא משרדים רגיל, לבין כיסא מנהלים ולכן גם הסטאטוס שישדר הכיסא מלבד היותו פרקטי ונוח לעבודה הינו פרט חשוב. ישנם כיסאות מנהלים המיוצרים מעור וידיות מעץ מלא ויוקרתי שמשדרים סטאטוס מסוים  שהוא מחויב למנהלים, כאשר הם מארחים אנשי עסקים במשרדם או מנהלים ישיבות עם העובדים במשרד או בחברה אותה הם מנהלים.  הדבר החשוב בבחירה של כיסא המנהלים הוא אגרונומיה שתתאים לישיבה של המנהל. ראשית גודל הכיסא, המרחק של הרגליים של המנהל מהרצפה ועוד. ככל שתמצאו מידע מקיף יותר  לגבי בחירה נכונה של כיסא המנהלים, כך תשכילו לבחור נכון יותר.

 

 

בנוסף מאמר זה עושי לעניין אותך

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה