מוצרי סקס למתחילים, מוצרי סקס לזוגות ותיקים

מוצרי סקס למתחילים, מוצרי סקס לזוגות ותיקים

מוצרי סקס

מוצרי סקס הם מהמוצרים המהנים והכיפיים ביורת שאפשר למצוא בשוק והם מאפשרים לכם קשת של הזדמנויות להפעיל את היצירתיות שלכם ולהתניע מחדש את חיי המין שלכם. חלק מהחוויה הוא העובדה שאביזרי מין מחייבים אתכם להשתמש בהם אחד על השני, מה שמגביר את ההדדיות ומאפשר לכם לחקור גבולות ונקודות עונג חדשות אצל הפרטנרים שלכם. יחד עם הריגוש והחוויה שלכם כשאתם מצליחים להשתמש נכון באביזרי מין אלה כדי להקפיץ את הפרטנרים לשיאים חדשים. 

מוצרי סקס

מוצרי סקס למתחילים

  • מוצרי סקס למשחקי שליטה – יש שלל מוצרי סקס שמתאימים למי שמעוניין לחוות משחקי שליטה ומשחקי תפקידים. זה יכול להיות תלבושות שונות וזה יכול להיות סט של אביזרי קשירה שמתאימים למי שאינו מכיר עדיין היטב את כל אפשרויות הקשירה. זה בא בדרך כלל עם קולר ושרשרת כדי שתוכלו לחוות את ההגבלה הזאת ומצבטיים לפטמות כדי להתאים גם לגבר וגם לאישה.
  • פלאגים אנאליים מינימליים – כשאומרים מינימליים הכוונה היא בדרך כלל לגודל קטן יחסית כדי ללמוד לשלוט בכך ולכן היטב מבלי לפגוע פנימית. למדו איך לרכך ולהרפות את השרירים כדי להחדיר פלאג אנאלי גם לגבר וגם לאישה והקפיצו את האורגזמות שלכם לשיאים.

אביזרי סקס למתקדמים

  • אביזרי סאדואביזרי מין מסוג זה מתאימים בצורתם המתקדמת והמקצועית יותר למי שכבר ניסה את האביזרים העדינים למתחילים. אביזרים כמו חגורות צניעות, פלאגים למיניהם, חבלים לקשירות מתוחכמות וגאגים מצטרפים לשוטים בשלל דגמים. יחד תוכלו להרכיב את מרתף העינוגים הפרטי שלכם.
  • סטראפ און – חגורות סטראפ און מיועדות לחדירה גם לגבר וגם לאישה ולכן מומלץ שתבדקו איזו הנאה מהן מדברת אליכם. אפשר למצוא דילדואים שמתאימים גם לגבר ולכן חגורה זו יכולה להיות דו שימושית, במיוחד למי שכבר מכיר את ההעדפות האנאליות של הפרטנרים.
  • טבעות רטט והידוק – מתאימות בצורה מושלמת למי שכבר מכיר את משחקי ההשהיה שלו בשפיכה ורוצה לענג כמה שיותר את בת הזוג שלו. נוסף על כך, טבעות הרטט מוסיפות עונג למי שיודע בדיוק איך להשתמש בהן לאורגזמה כפולה ומועצמת בזכותה.
Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה