בידוד רצפה – איך זה עובד?

בידוד רצפה – איך זה עובד?

בידוד רצפה

כולנו מכירים את הרגעים המעצבנים האלה שאנו שומעים את השכנים שלנו הולכים בביתם, צועקים מכדררים כדור או גוררים חפצים בביתם. ברגעים כאלה אנו מתחרטים שלא עברנו לגור באי בודד, ותוהים מדוע בעולם כה מתקדם – עדיין אין בידוד ראוי בין הקירות לרצפה ובין חלל לחלל?!

בידוד רצפה
בידוד רצפה

אז אם עדיין לא ידעתם, בעולם המתקדם ישנו בידוד ראוי לרצפה, אך כנראה שבמקרה של הדירה שלכם הוא לא נעשה בצורה טובה ולכן אתם סובלים וכועסים.

אז איך עובד בידוד רצפה?

לפני הכל חשוב לציין שבידוד רצפה בבתים קיימים כמעט ובלתי אפשרי, והוא חייב להיעשות על ידי חברות שיכולות להקנות לכם פתרונות אחרים לבידוד הרצפה.

בכל מקרה, כאשר בית נבנה הוא חייב להיות מבודד ולשם כך בונים את הרצפה בצורה מבודדת שנעשית בשלבים ובאמצעות יריעות עשויות חומר מבודד שהוא זה שמייצר את הבידוד הנדרש.

יריעות ספוג אקוסטי הן כאלה שעשויות מחומר PU  מ 100 אחוזי חומר שמבודד את הרעשים ב 33 אחוז.

אבל אפשר לבודד את הרעש בין הקומות ב 33 אחוזים?

בידוד רעש ברמה כה גבוהה מתאפשר בשל כושר בידוד הרעידות של החומר שממנו עשוי חומר הבידוד  האקוסטי שמוכנס ברצפות כאשר בעזרתו ניתן לייצור בלימות זעזועים בין הקירות ולהפחית רעשים.

את הבידוד בונים באמצעות הנחת פלטות בידוד בעובי של 16 מילימטרים, כאשר את הפלטות לא מדביקים – אלא מנחים על גבי רצפת הבטון שנמצאת בתהליך הבנייה.

לאחר הנחת הספוגים מניחים שכבת חול נוספת, או שיוצרים בטון נוסף ולאחר מכן מרצפים את הרצפה במרצפות.

מה כה מיוחד בחומר הבידוד?

חומר בידוד מאפשר הפחתה של 33 דציבלים של קול וסאונד, הוא יכול לשאת על גביו 2.5 טון, הוא אינו שוקע, הוא יציב ולא משנה את הצורה שלו, הוא עמיד מאד למזג אוויר כימיקליים והוא אפילו עמיד נגד ריקבון!

חומר מסוג PU   עמיד בפני מים, אין לו ריח או חומרים שיכולים לגרום לנזק וחשוב מכל: הוא מספק בידוד תרמי ואקוסטי מעולה לכל בית!

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה