מטבחים מעוצבים – לאיכות חיים אחרת

 מטבחים מעוצבים – לאיכות חיים אחרת

kitchen-1687121__340[1]

המטבח בבית הוא האזור הכי חם – תרתי משמע בכל בית. כולם אוהבים את המטבח ואם הוא מעוצב היטב באופן מזמין ונוח הרי שאנחנו נמצא את עצמנו מבלים שם שעות רבות משך היום. מעצבים את המטבח ונהנים משעות איכות חמימות וביתיות.

המטבח זהו האזור המושך ביותר בבית. אנחנו מוצאים את עצמנו במטבח לא רק כאשר אנחנו באים לסעוד את הארוחה. שם יש לנו אוכל ושתיה ושם נחמד לנו לבלות יחד עם בני הבית. ישנם בתים רבים אשר שם הילדים בוחרים להכין את שיעורי הבית דווקא על שולחן המטבח. מטבחים מעוצבים  היטב מהווים מקום עם השראה טובה לכל אותה הפעילות שמתרחשת במטבח.

במטבח מעוצב כיף לבשל!

אז אם המטבח המעוצב מעניק השראה לכל בני הבית, מובן שגם עקרת הבית תיהנה הרבה יותר מהעבודה במטבח המעוצב. כל שף וכל עקרת בית יוכלו לספר לכם כמה נחמד לעמוד במטבח נוח ומעוצב ולבשל שם את הארוחות. אין השוואה בכלל לעבודה במטבח נוח לבין מטבח שאינו כזה.

שווה להשקיע בעיצוב המוקפד של המטבח וכתוצאה מכך ליהנות מאיכות חיים שתהיה ברמה אחרת לגמרי.

מטבחים מעוצבים אבל גם פרקטיים

כאשר אנחנו עומדים לעצב לנו מטבח מחדש הפיתויים הם רבים. אנחנו רואים ופוגשים באולמות התצוגה מטבחים מדהימים עם אין סוף אפשרויות רבות ושונות. אל לנו להתפתות ולבחור במטבחים רק בגלל שהם מרשימים ויפים. ההתאמה לצרכים שלנו היא קריטית כאשר מדובר במטבח ואם לא נדאג לכך הרי שכל ההשקעה שלנו לא תהיה ממש שווה כי אנחנו פשוט לא נהנה מהמטבח שנעצב.

זה אומר שהמטבח על כל רכיביו חייב להיות מתאים להרגלי החיים שלנו ולצרכים המשפחתיים וגם הצבעים והחומרים בהם אנחנו משתמשים – קלים לניקוי.

פונקציונאליות ופרקטיקה במטבח

מה שהכי חשוב שיעמוד נגד עינינו זוהי הפונקציונאליות של המטבח לצד הפרקטיקה שלה. אם שני הנקודות הללו יעמדו נגד עינינו כל הזמן ורק על פי זה נבצע את הבחירות שלנו הרי שהמטבח שלנו אכן ישרת אותנו נאמנה. יהיה כיף לבשל בו, כיף לאכול בו וכיף לארח ולהתארח במטבחנו.

 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה