מה צריך להיות באתר מכירות מוצלח?

מה צריך להיות באתר מכירות מוצלח?

אתר מכירות מוצלח

אחוז האנשים שעוברים לרכוש מגוון של מוצרים דרך האינטרנט, עולה בכל יום, לא רק בישראל, אלא בכל העולם. מלבד העובדה שזה נוח, חוסך זמן ומייעל את החיים שלנו זה גם פשוט כייף.

אם כבר הצלחתם להבין את הפוטנציאל הגלום בתחזוקת חנות וירטואלית משלכם דרכה הגולשים שלכם יוכלו להנות מרכישה אינטרנטית של המוצרים או השירותים שלכם, בחרנו לספר לכם מה אתר המכירות שלכם צריך כדי שיוכל למקסם את היתרונות שבו.

אחסון, מהירות ומה שביניהם

בדיוק כמו שהקבצים שלכם שמורים לכם על המחשב, זמינים עבורכם מתי שאתם רק צריכים, כך גם הדפים השונים של אתר האינטרנט שלכם או יותר נכון החנות הוירטואלית שברשותכם, חייבים להיות מאוחסנים. לכן, בבחירת חברה של בניית אתרי אינטרנט, יש לוודא את הדברים האלו. המחשב הביתי שלכם לא מספיק חזק בכדי לאפשר גישה מהירה לכל גולש שיביע עניין להיכנס לאתר המכירות שלכם. במקרה שלכם אתם זקוקים לשרת רשת שיאפשר אחסון אופטימלי לכל דפי האינטרנט שלכם. כשהדפים של האתר מחוברים לשרת אתם מאפשרים להרבה גולשים לשוטט בחנות הוירטואלית שלכם בו זמנית במהירות וזה הרעיון.

תציגו את מה שאתם מוכרים

לפעמים מילים יכולות לעשות כאב ראש ובמקום הזה ויזואליות היא זו שעושה עבורכם את העבודה. הציגו לגולשים שלכם את המוצרים או השירותים שאתם מציעים להם בתמונות המאופיינות ברזולוציה גבוהה ויותר מזה, אם יש לכם דרך להראות לאותם גולשים ממה הם הולכים להנות, כלומר להמחיש להם את החוויה כולה באמצעות סרטון, מה טוב. תחשבו על זה רגע, מה היה יותר משכנע אתכם? לקרוא על סלסלת פירות אקזוטיים או לראות תמונה שלה, לשמוע על היתרונות של פלנצ׳ה חשמלית ביתית או לראות בלייב איך היא עובדת. ישמו את זה על עצמכם וכך תוכלו להראות לכולם מה המוצרים שלכם באמת שוים.

רוצים להרחיב את העסק שלכם? לחצו כאן >>

אבטחה

כדי שגולשים שמגיעים אליכם יוכלו באמת לקנות באתר המכירות שלכם, אתם חייבים לספק להם מערכת סליקה המגנה על פרטי האשראי שלהם. בלי זה, אין בכלל על מה לדבר, הם צריכים להרגיש שהם מבצעים קנייה בטוחה ושיש להם על מי לסמוך. תעודת SSL מעידה על רכישה בטוחה.

שירות לקוחות זה MUST באתר מכירות

תהיו שם בשביל הלקוחות שלכם. הם אלה שיספרו לחברים שלהם על המוצר שהם רכשו ולכן השירות שלכם חייב להיות לא פחות ממצוין. אם אתם מאמינים במוצרים או בשירותים שלכם, גם הגולשים שלכם צריכים להאמין בהם, לכן אל תוותרו על מענה אנושי בעת הצורך בין אם למטרות החלפה, החזרה, הסבר על השימוש במוצר ועוד.

בנוסף, אסור לשכוח שמרבית האנשים עברו לרכוש את המוצרים שלהם דרך הסמארטפון ולכן כדאי להתאים את אתר המכירות שלכם למובייל.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה