תמ"א 38 באר שבע

תמ"א 38 באר שבע

תמ

באזור באר שבע ישנם לא מעט מבנים ישנים שדורשים חיזוק וחידוש, ובשל זאת תכנית תמ"א 38 נחשבת לפופולארית למדי בסביבה הזו. אם אתם גרים בבאר שבע וגם אתם רוצים ליהנות מהיתרונות של התוכנית, המאמר הזה בשבילכם, שכן אנו מתכוונים לספר לכם בדיוק מדוע כדאי לכם לשקול שלא לפסוח על התכנית הזו ולחדש את המבנה שלכם, וזאת בהנחה ומדובר במבנה ישן שקיבל אישור לתכנית.

תמ"א 38 באר שבע

  • מגדילים את הדירה – כחלק מהתוכנית, ובהינתן האישורים המתאימים מהוועדה המקומית לתכנון ובניה, אתם תוכלו להרחיב את הדירה שלכם בבניין, מה שעשוי להביא לכדי עלייה משמעותית ביותר בשווי של הדירה שלכם. זה ללא ספק דבר נפלא שכדאי לכם לקחת בחשבון אם אתם רוצים להעלות את שווי הדירה שלכם או פשוט לחיות בדירה שהיא גדולה יותר.
  • מחזקים את הבניין – עליכם לזכור שמטרתה העיקרית של הבניין הנה לחזק את הבניין שלכם כנגד רעידות אדמה. בניינים ישנים שלא בנויים בהתאם לתקנות החדשות חשופים לסכנות גדולות במקרה של רעידת אדמה חזקה, וזה ללא ספק עובדה לא נעימה. בכל אופן, תמ"א 38 באר שבע זו תכנית שבאה לשים סוף לבעיה הזו.
  • שדרוג כולל של הבניין – במקרים רבים כחלק מהתכנית מוסיפים לבניינים מעלית, חנייה, קומות נוספות, צביעה כוללת. ניתן לומר שנעשים לא מעט דברים שונים שלא רק משדרגים את הבניין מן היסוד, אלא גם מעלים את הערך שלו וגורמים לו להיראות הרבה יותר טוב. כך שאם יש לכם דירה שיכולה לעבור שדרוג כחלק מתמ"א 38, זה ללא ספק יתרון שכדאי לכם לנצל.

מקריאה לעיל אתם בוודאי יכולים להבין שאם אתם תשדרגו את המבנה שלכם כחלק מתוכנית תמ"א 38 באר שבע, זה יטיב עמכם בדרכים רבות, ולפיכך אם זה משהו שקורץ לכם, אל תהססו לפנות אל הגורמים המתאימים שיוכלו לייעץ לכם ולהסביר לכם על כל השלבים השונים שעליכם לפעול לפיהם בכדי להריץ את התכנית ביחד עם שאר דיירי הבניין. תפעלו בצורה מסודרת וזה יחסוך לכם לא מעט כאבי ראש וסכסוכים עתידיים.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה