אשפתון – כמיצב אומנותי

אשפתון – כמיצב אומנותי

recycle-1570265__340[1]

ההכרה בכך שהמרחב הציבורי שלנו הוא דרך נהדרת להציג מיצגים אומנותיים הולכת וגוברת. יותר ויותר עיירות מבינות כי הן יכולות להשתמש ברחובות שלהם כשופר לרעיונות אומנותיים וכך לתת במה ליצורים צעירים ומוכשרים. עובדה זו משפרת את איכות החיים של תושבי הרשויות המקומיות ומאפשרת להם להיחשף לשלל מיצגים יפהפיים. ערים רבות מבינות את החשיבות של השקעה במרחב הציבורי והן מיישמות זאת במגוון דרכים. אך אחת הדרכים היפות ביותר לעשות זאת היא להשתמש במוצרים שגם כך נמצאים במרחב הציבורי. דוגמא אחת למוצר כזה הנמצא במרחב הציבורי ויכול להפוך למיצג יפה הוא האשפתון. את האשפתון ניתן לשים במגוון רחב של צבעים ולפזר אותו ברחבי העיר. כך המרחב הציבורי יקבל צבע וייהפך ליפה יותר. זהו כמובן מהלך רב משמעות המשפר מאוד את התדמית של העיר וגם גורם להרגשה טובה לתושבים בה. כך האשפתון הופך מעוד פח למיצג מיוחד המשפר את איכות החיים של כלל התושבים בעיר.

אשפתונים – לא רק אומנות

אך כמובן שישנן עוד סיבות רבות לשים אשפתונים ברחבי העיר ולא רק מן הבחינה האומנותית. אשפתונים משפרים את ניקיון העיר ומאפשרים לנו ליהנות מסביבה נקייה שאחרת לא היינו מקבלים כמותה. האשפתונים מאפשרים לתושבי העיר לזרוק אשפה שיש בידיהם כאשר הם מסתובבים בעיר וכך הם מבטיחים כי העיר לא תוצף בלכלוך. על כן כל עיר צריכה לשים אשפתונים בקרבה בכדי להבטיח כי הזיהום לא ישרה בעיר וכי תהיה דרך טובה להילחם בהם. זהו דבר בעל ערך גדול המשפר את איכות החיים שלכם במידה ניכרת.

אשפתון – תנו לתושבי העיר להחליט כיצד לעצבו

אם אתם ראשי ערים ואתם רוצים לשמור על ניקיון ובאותה מידה לשתף את התושבים שלכם בדרכים לשמור על הניקיון, הרי שאחת הדרכים הטובות ביותר לעשות זאת היא לתת לתושבים שלכם את האפשרות להחליט כיצד לעצב את האשפתונים אשר יוצבו ברחבי העיר שלכם. אפשר לתת לתושבים להחליט על הצבעים השונים שהאשפתונים יצבעו וכך המרחב הציבורי יהיה מוצף במיצגים יפהפיים עליהם החליטו תושבי העיר שלכם.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה