הקמת מסעדה

הקמת מסעדה

sandwich-498379__340[1]

אז בשעה טובה החלטתה שאתה רוצה לפתוח מסעדה, לפני שתתחיל בתהליך פתיחת המסעדה שלך יש עליך לעבור סדרה ארוכה של למידה התייעצויות רבות לפני פתיחת המסעדה החדשה שלך, בכדי שהמסעדה שלך תהיה מוצלחת ובאמת תכניס עבורך סכום נאה של רווחים עליך לתכנן את הכל באופן משולם, אם זה בחירת מיקום המסעדה, כיצד לפרוס אותה בצורה נכונה, כיצד לפרסם ולשווק נכון את המסעדה, ועיצוב בצורה נכונה של העסק בצורה כזו שתתאים לקונספט שבחרת למסעדה החדשה שלך.

בחירת מיקום המסעדה

בחירת מיקום המסעדה הינה בין הבחירות החשובות ביותר בעט פתיחת כל עסק אשר מתעסק במכירת אוכל, לפני בחירת מיקום העסק מומלץ לבדוק כמה אוכלוסייה שיכולה להיות לקוחות פוטנציאלים עבורנו נמצאת באזור, מומלץ לבדוק כמה מתוך כל האוכלוסייה השוכנת באזור מתאימה לקונספט שבחרת למסעדה שלך. לצורך דוגמה ניתן לראות בארצנו שיש סוג מסוים של מסעדות שסגנון כזה של מסעדות שניתן למצוא רק בתל אביב או במרכז הארץ, מסעדות בתל אביב כמו מסעדות עם קונספט גאווה של הומואים ולסביות, שניתן למצוא המון מהם באזור תל אביב, לכן ישנם לא מעט מסעדות בתל אביב שנפתחו בכדי לתת מענה לקהל יעד שלהם (ההומים ולסביות) כמו כן ניתן למצוא עוד דוגמאות רבות לבעלי עסקים שבחרו לפתוח את המסעדות שלהם בתל אביב, גם מכיוון שנמצאת באזור עם המון אוכלוסייה ויכולה להכיל המון לקוחות פוטנציאלים לכל סוג מסעדה שתפתח באזור.

חשיבות נראות ועיצוב חזית  המסעדה

לחיצוניות המסעדה חשיבות רבה להשגת לקוחות וסועדים חדשים אשר אינם בהכרח מכירים את המסעדה, ניתן למשוך את תשומת ליבם של עבורי האורח על ידי תאורה, בלונים, שלטים או כל מיני עיטורים נוספים שיכולים להביא לבית העסק אוכלוסייה של אנשים שיכולה להיות הסועדים החדשים שלנו בבית העסק, ואף ליהנות ולהפיץ את הבשורה על כך שקיימת מסעדה נפלאה שעוד לא הכירו באזור שלך.

טעות נפוצה של ימים ליפני פתיחת בית העסק

לא מעט בעלי מסעדות פושטים רגל תוך פחות מחמש  שנים בשל חוסר למידה ובדיקה מקיפה ליפני פיתחת בית העסק, ללא למידה ועריכת סקר שוק מקדים, סיכויי ההצלחה צונחים ואף נשקפת סכנה של פשיטת רגל. ניתן להתייעץ עם בעלי מסעדות מוצלחים כיצד לפתוח מסעדה בצורה נכונה, תוך מתן תשומת לב מלאה לכל הפרטים הקטנים והחשובים אשר בסופו של דבר מכריעים אם בית העסק שלנו יוכל להצליח ולשגשג או חס וחלילה לחילופין ליפול ולהיכשל.

בהצלחה!

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה