קידום אתרים בזול – אל תיפלו בפח

קידום אתרים בזול – אל תיפלו בפח

קידום אתרים בזול

אם אתם בעלי עסקים, מנהלי ארגונים וחברות, או אפילו בעלי מוצר שאתם רוצים להחדיר לשוק – אתם בוודאי יותר כי במידה ויש לכם אתר אינטרנט, אחת הדרכים ליהנות מחשיפה גדולה יותר אל מול קהל היעד היא באמצעות קידום אתרים.

כיום באמצעות קידום אתרים, בין אם מדובר בקידום אורגאני לקידום ממומן, ניתן ליהנות מיותר גולשים שנכנסים לאתר שלכם, תוך שבאמצעות קידום אתרים טוב ויעיל, ניתן ליהנות ממקומות טובים יותר וגבוהים יותר במנוע החיפוש של גוגל.

בשל כל אלה ואף בשל הרבה יותר, כיום ישנם מקדמי אתרים מכל הסוגים שמציעים את שירות קידום האתרים שלהם במחירים שונים, כאשר חלק מהמחירים הינם אטרקטיביים, חלקם יקרים יותר, תוך שישנם מקדמי אתרים שמציעים קידום אתרים במחירים זולים במיוחד.

קידום אתרים בזול

עם זאת חשוב שתדעו כי כאשר מקדם אתרים מציע שירות קידום בריטיינר (משמע שירות קידום אתרי על בסיס חודשי) שנחשב בעינכם זול מידי, חשוב שתדלק לכם נורה אדומה וזאת בשל הסיבות הבאות:

חוסר ניסיון – אחת הסיבות שבגינן מציעים מקדמי אתרים שירותי קידום אתרים בזול עלולה להיות חוסר ניסיון. כאשר מקדם חסר ניסיון או מבצע את שירות קידום האתרים כסוג של תחביב, אתם יכולים להינזק מכך. כאשר אתם שוכרים מקדם אתרים חשוב שהוא יהיה בעל ניסיון וכי הוא יהיה מקצועי, וגם ידע לגבות את המחיר ההולם את כישוריו.

העדר התחייבות – מקדמי אתרים שמציעים מחירים זולים מידי, עלולים להיות כאלה שאינם מתחייבים לתוצאות טובות בכל הנוגע לקידום האתר שלכם. זה נכון שקידום אתרים היא פעולה שאת תוצאותיה ניתן לראות לאחר זמן והשקעה, אך עם זאת בקידום שאיננו נכון או מקצועי לעיתים לא רואים תוצאות כלל!

עבודה זמנית – שירות קידום אתרים שמוצע לכם במחיר זול מידי ייתכן ויהיה כזה שניתן לכם על ידי אדם שקידום אתרים מבחינתו הוא עבודה זמנית. בשל כך ייתכן ולא תראו תוצאות לקידום האתרים בשל חוסר עניין של המקדם, או חוסר זמן להשקיע בעסק שלכם. עוד ייתכן שהמקדם לא יהיה זמין עבורכם, או ששירות הלקוחות יהיה גרוע או לוקה בחסר.

בשל כל אלה חשוב שבזמן שאתם בוחרים מקדם אתרים, תשימו את הדגש על איכות ושירות טוב, ופחות על מחיר זול מידי או מגוחך.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה