טיפים למחזור משכנתא כמו שצריך

טיפים למחזור משכנתא כמו שצריך

טיפים למחזור משכנתא

מהו מחזור משכנתא? וכיצד אפשר לבצע מחזור משכנתא בצורה טובה יותר? אם אתם עומדים בפני שינויים כלכליים, חשוב שתדעו כי אחת הדרכים ליהנות מתנאים טובים יותר בהתמודדות מול המשכנתא שלכם, היא באמצעות מחזור משכנתא שנעשה כהלכה.

לפני הכל – מהו מחזור משכנתא

תהליך זה תפקידו לשדרג משכנתא קיימת תוך שאנשים שכבר יש להם משכנתא בבנק נהנים מתנאים טובים יותר בהחזרת המשכנתא המתאימים גם למצב השוק וגם ליכולות הכלכליות שלהם.

באמצעות מחזור משכנתא סוגר הבנק את התשלומים של המשכנתא הקיימת, מבטל אותה ומקים במקומה משכנתא חדשה בתנאים טובים.

עם זאת חשוב לדעת כי מחזור משכנתא כרוך בריביות והוצאות שונות שכדאי להמנע מהן, כאשר הריביות וההוצאות עמלות וכנסות של פירעון מוקדם של המשכנתא הראשונה. עם זאת חשוב לדעת כי מחזור משכנתא יכול להועיל מאד לאנשים שמצבם הכלכלי השתנה, ולכן הוא מומלץ במקרים שונים.

טיפים למחזור משכנתא

אז כיצד ממחזרים משכנתא בצורה טובה?

בדיקה מקצועית – באמצעות בדיקה מקצועית  של יועץ משכנתאות ניתן לבחור משכנתא חדשה אשר תאפשר לכם את המסלול הטוב ביותר. בכך תוכלו להבין אם תהליך המחזור הינו כזה ששווה לבצע.

בחירת מסלולים טובים – חשוב לבחור את המסלול הטוב ביותר ללקיחת משכנתא אותו מציע הבנק ממנו לקחתם את המשכנתא. בנוסף יש לוודא כי הוא מתאים למצבכם הכלכלי. כיום ישנם מספר תמהילי משכנתא שכוללים ריביות בשיעורים שונים ויתרונות מסוגים שונים.

התמקחות – נסו להתמקח עם פקיד הבנק על הריביות והקנסות הנלוות למחזור המשכנתא. בכך תוכלו לחסוך כמה אלפי שקלים. שקללו את העלויות הנלוות למחזור המשכנתא ובכך תבינו האם הפעולה משתלמת.

חסכון – בדקו כמה כסף אתם חוסכים בלקיחת המשכנתא החדשה. בכך תוכלו לבדוק ולבצע את החישובים הנכונים שיובילו אתכם לנקיטת פעולה.

לסיכום, אם אתם רוצים למחזר משכנתא, זה הזמן לפנות לחברה ליועץ למשכנתאות על מנת שזאת תוכל לייעץ לכם בבחירת מסלול המשכנתא המשתלם ביותר לכם, ובחירת מסלול שיעזור לכם לחסוך מאות אלפי שקלים.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה