איטום ללא פירוק מרצפות זה אפשרי

איטום ללא פירוק מרצפות זה אפשרי

איטום ללא פירוק מרצפות

איטום ללא פירוק מרצפות הינו איטום הרלוונטי במספר מקרים. על אף שלכאורה הפתרון ההרמטי ביותר עבור רטיבות כלשהי הנוצרת תחת מרצפות היא פירוק המרצפות הקיימות, פירוק מערכת האיטום הקיימת והחלפתן באחרות, הרי שמדובר בתהליך מורכב ויקר שלא פעם לא באמת נחוץ. לכן, כיום ניתן להיעזר באנשי מקצוע אשר בכוחם לאטום כל מרצפות הדורשות איטום מכל סיבה שהיא, מבלי לפרק את המרצפות ולהיכנס לתוך עבודה הגובלת באי סדר משמעותי, פרק זמן משמעותי ומחיר גבוה מאוד.

איטום ללא פירוק מרצפות

מתי יש צורך באיטום מרצפות

איטום מרצפות הוא צורך אשר מתעורר בכמה מקרים: ראשית כל, אם מדובר בגג מרוצף פתוח אשר בשל כשל באיטום הקיים שלו מי גשמים חודרים אל תוך הדירה הרי שיש צורך לדאוג להחלפת מערכת האיטום הקיימת תחת מרצפות הגג במערכת איטום טובה, מתאימה ואיכותית יותר. שנית, אם מדובר במרפסת פתוחה אשר נוצרת בה נזילה תחת המרצפות אשר עוברת אל המרפסת אשר מצויה תחתיה, הרי שיש צורך באיטום מחודש של מרצפות המרפסת ושלישית, כאשר יש נזילה כלשהי תחת מרצפות הבית אשר מחלחלת אל הדירה המצויה תחת המרצפות הללו כאשר מדובר על בניין מגורים, הרי שיש צורך לדאוג לאיטום חדש והרמטי של המרצפות.

לעוד פרטים הכנסו לאתר https://golditumim.com/

כיצד ניתן לאטום מרצפות מבלי לפרק אותן

לכאורה, לא מעט אנשים בטוחים כי אין דבר כזה איטום ללא פירוק מרצפות. ואכן בעבר, כאשר היה כשל באיטום תחת מרצפות כאלו ואחרות, היה צורך להסיר את המרצפות כולן, להחליף את מערכת האיטום ולאחר מכן להניח עליה מחדש מרצפות. מדובר בשיטת עבודה קשה, תובענית וארוכה שמחירה גבוה מהרגיל. לעומת זאת כיום, ישנה שיטה שבה ניתן לאטום מרצפות מבלי לפרק אותן. שיטה זו היא שיטת האיטום בחריצים שבין המרצפות. בשיטה זו, יש להיעזר במסור דיסק בכדי ליצור רווחים נאים בין המרצפות ולאטום את הסדקים הנוצרים במרצפות בחומר איטום אקרילי. מדובר בשיטה אשר חייבת להתבצע על ידי אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום על מנת שהיא תממש את מטרתה בצורה הטובה ביותר ותאטום את המרצפות באופן האידאלי.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה