פעילות odt למבוגרים

פעילות odt למבוגרים

פעילות odt למבוגרים

אם שמעתם את המושג odt אתם בוודאי מחפשים אחר פעילות מגבשת למבוגרים. Odt הפך למושג ידוע בתחום סדנאות הגיבוש כאשר המשמעות של המושג היא יציאה משטח המשרד אל חוויות השטח. Odt מטרתו להוציא קובצות של אנשים מחוץ לאזור הנוחות שלהם ובכך לרגש ולגבש אותם.

פעילות odt למבוגרים

פעילויות odt

כאשר מדברים על odt מדברים על פעילויות כמו פעילויות בטבע, בהרים, בחוף הים ובאזורים חיצוניים שונים, כאשר הפעילויות תפקידם לאפשר טיפול במגוון תחומים ביניהם קשיי תקשורת, קשיים במערכות יחסים, חוסר שיתוף פעולה בין צוותים ובתחומי התקשורת האישית.

פעילויות odt למבוגרים מתאימות אלא רק לקבוצות עובדים אלא גם לזוגות, למשפחות ולשאר אנשים שמעוניינים לצאת מאזור הנוחות אל סביבה לא מוכרת על מנת להתגבש ולפתור קונפליקטים.

כאשר מתייחסים לפעילויות odt ניתן לקחת בחשבון מגוון פעילויות שונות בין אם מדובר במשימות ניווט, טיולי הרים, משימות בחיק הטבע, משחקים בחוץ, פעילויות ימיות ושלל תכנים שמאפשרים תהליכים בוני תקשורת שמועילים יותר לקבוצה.

באמצעות פעילויות כאלה ניתן לימור תחושת חיבור בין החברים בקבוצה, להכיר אחד את השני טוב יותר, להבין מהן החוזקות של כל אחד ולהתגבש כיחידה אחת שפועלת למען מטרה משותפת.

בנוסף באמצעות פעילות כזאת המפעילה את הגוף והראש, ניתן להעלות את רמות הדופאמין, הסירוטונין והנוראפינפרין במוח שהם חומרים המשפיעים, על הריכוז, על מחשבה חדה,  ועל יכולות חברתיות טובה יותר כמו גם על מצב רוח נפלא!

מי מנהל פעילויות כאלה

על מנת ליהנות מיום גיבוש שבו פעילות odt חשוב לפנות את חברות המתמחות בתחום אשר יכולות להפיק לכם יום נפלא ומושלם עבור קבוצות מכל סוג.

באמצעות שלל הפעילויות אשר אותן מציעות החברות השונות, יכולים יותר מנהלים להוציא את עובדיהם אל פעילויות מגבשות ובכך לזכות בצוות מגובש וחזק הרבה יותר.

ההשקעה הכספית בפעילות כזאת עבור רבים מבעלי החברות העסקים מתגלה כהשקעה מעולה וזאת כי לאחר פעילויות odt העובדים יוצאים מרוצים, תקשורתיים יותר והם פרודוקטיביים יותר בזמן העבודה.

לעוד מידע על פעילות odt למבוגרים, לחצו כאן…

 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה