3 טיפים לבחירת מזון יבש לגורי כלבים

3 טיפים לבחירת מזון יבש לגורי כלבים

מזון יבש לגורי כלבים

הכלב שלכם זקוק בדיוק כמוכם לשמירה על תזונה טובה, ועל אכילה במידה נכונה, וזאת על מנת שהוא יחיה חיים איכותיות ללא מחלות כמו: השמנה, מחלות לב או סכרת , וגם על מנת שגופו יהיה קליל וגמיש, והוא לא יסבול מבעיות מפרקים או שרירים.

אחת הדרכים להאריך את חייו של הכלב ולהפוך אותם לאיכותיים יותר, היא באמצעות מזון טוב ואיכותי, כאשר הדרכים הנוספות לחיים טובים הן מתן תשומת לב ואהבה, דאגה לחיים איכותיים ולהוצאת אנרגיה של הכלב על ידי ריצה, טיולים ומשחק.

בכל הנוגע למזון הכלב, חשוב שלדעת כי כאשר אתם בוחרים את המזון לכלב, אתם יכולים לבחור עבורו מזון איכותי, כאשר ישנם כיום מזונות איכותיים שאינם נחשבים יקרים במיוחד. אז כיצד בוחרים?

מזון יבש לגורי כלבים

1.התאמה לגיל הכלב ולמשקל שלו – הטיפ הראשון נוגע להתאמת המזון לגיל הכלב ולמשקלו. כיום ישנם מגוון סוגי אוכל המותאמים לגורים, לכלבים בוגרים, ולכלבים קשישים. ישנם גם סוגי מזון שמתאימים לכלבים עם בעיות בדרכי השתן, בעיות השמנה, וסכרת, אותם מתאימים לכלב על פי הוראות הווטרינר.

בנוסף חשוב לדעת כי על כל שק אוכל מכל חברה רשומה כמות האוכל המדויקת שיש לתת לכלב בהתאם למשקלו, ובכך ניתן לבחור את המזון בצורה טובה, ולאפשר לכלב את כמות המזון הנכונה עבורו.

  1. מרכיבים – דרך נוספת לבחור מזון לכלב היא באמצעות בחינת המרכיבים שממנו מורכב המזון. דעו כי מזון איכותי מכיל בשר מסוגים שונים כמו: בשר בקר, עוף, כבש , דג , הודו ועוד, כאשר חשוב לבחור רק מזון שהמרכיב הראשון שלו הוא בשר. עוד חשוב לבחור מזון שמכיל כמות קטנה של דגנים כמו למשל דגני תירס, שרק מגדילים את נפח האוכל אך לא מטיבים עם תזונת הכלב. עוד חשוב לוודא כי המזון מכיל ויטמינים ומינרליים.
  2. חטיפים – כלבים אוהבים חטיפים וזאת משום שהחטיפים פושט טעימים להם ומוציאים אותם מהשגרה. עם זאת מומלץ להפחית בחטיפי שמגיעים ממזון מקופסת שימורים משום שאלה מלאים בחומרים משמרים. בשל כך יש לרכוש חטיפים בריאים לכלב כמו חטיפים דנטליים, חטיפים עם ויטמינים ועוד.

מזון יבש לגורי כלבים – במחירי מבצע !!!

בנוסף חשוב לא להאכיל את הכלב במזון אנושי שמכיל תבלינים רבים, אך אם אתם מרבים בהאכלה בחטיפים – מוטב להפחית מעט את כמו המזון היבש וזאת כדי למנוע השמנת יתר.

אז זה הזמן לפנק את הכלב ולבחור לו את המזון האיכותי ביותר!

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה