חידוש מטבחים

חידוש מטבחים

חידוש מטבחים

אם אתם קוראים את השורות האלו, כנראה שגם אתם שקלתם בשלב כזה או אחר במהלך הזמן לחדש את המטבח שלכם. המטבח בבית הוא החלל המרכזי ביותר בבית והכי מבוקר על ידי דיירי הבית. מכיוון שזה כך, אין דרך להימנע משחיקה טבעית של הריהוט והאביזרים הנמצאים בו כמו ארונות, שיש, מדיח כלים או קרמיקה שכבר שכחתם מה הצבע המקורי שלה. כמובן שהפתרון הטוב ביותר הוא פירוק המטבח והחלפתו לחדש, או במילים אחרות שיפוץ. אך מה קורה כאשר התקציב לא מאפשר זאת? אז כמובן שגם לכך יש פתרון של שמירת הקיים ושדרוגו לחדש, או במילים אחרות חידוש.

חידוש מטבחים

מה ניתן לשדרג כאשר מחדשים את המטבח?

התשובה לכך היא כמעט הכל! אם נהיה יותר ספציפיים, ניתן לשדרג ולחדש את הדברים המרכזיים ביותר במטבח מכיור ועד ארונות:

  • כיורים ומשטחי עבודה – כאשר משטחי העבודה במטבח שלכם אינו מספק עבורכם מבחינת מיקום, נוחות ומרחב ניתן לחדש אותו בעזרת החלפה למשטחי עבודה גדולים ומרווחים יותר, שיש חזק ואיכותי וייעול מיקום הכיורים ליד משטחים אלו לצורך נוחות השימוש.
  • ארונות מטבח – ארונות המטבח הם החלק המרכזי ביותר במטבח. בארונות אנחנו מאחסנים את כל המוצרים וכלי הבישול כך שבאופן טבעי השחיקה שלהם מתרחשת במהלך השנים. בנוסף לחידוש ארונות המטבח לצורך תחזוקם ניתן ליהנות יחד עם זאת ממראה מודרני ומעוצב של הארונות שלכם, כך שהם יוסיפו יופי לכל חלל הבית. חיפוי ארונות הם הפתרון האידיאלי והזול יחסית לצורך חידוש הארונות.
  • פרזול – החלפה ושדרוג של הפרזול במטבח הינו החלק המשמעותי ביותר כאשר מחדשים את המטבח. גם את תחדשו את המטבח הקיים עם חיפויים מעוצבים ומיוחדים, שיש נוצץ וכיור גדול- אין זה אומר שכעת המטבח מתוחזק היטב ועבר חידוש מכיוון שהבסיס שלו לא הוחלף, שאלו בעצם חלקי הפרזול אשר קיימים בתוך ארונות המטבח כמו צירים ומסילות עליהם מונחים המדפים ובאופן כללי הארונות. אין זה מספיק להחליף רק את הארון מבחינת החיצוניות מכיוון שהפנימיות שלו קובעת את החוזק והעמידות שלו.

יתרונות חידוש המטבח

כאשר בוחרים לבצע חידוש של המטבח ולא החלפה ושיפוץ של הכל, נהנים ממטבח חדש ומודרני ומעלויות נמוכות. אם גם אתם מתלבטים כיצד ניתן לחדש את המטבח שיראה כמו חדש לחלוטין היכנסו לאתר של יופ וכך תוכלו לבחור את החידוש הטוב ביותר עבורכם.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה