בתי דפוס – מה הם עושים בעצם?

בתי דפוס – מה הם עושים בעצם?

printer-933098_960_720

בתי עסק המצויים בתחילת דרכם לא תמיד יודעים להגדיר את הצרכים שלהם ובעקבות כך, פונים לסוגים שונים של נותני שירות תוך השקעה של כספים רבים ובלי לדעת לאן הם חותרים. באופן זה, מתבזבזים כספים רבים ובית העסק, המצוי בתחילת דרכו ואינו בעל תקציבים רבים, מוצא עצמו בכיסים ריקים ובתזרים מזומנים שאינו מצדיק את עצמו. כיצד להימנע מטעויות שכל בית עסק מתחיל עושה?

בחירה נכונה של אנשי מקצוע

כל בית עסק, על אחת כמה וכמה כאשר מדובר בבית עסק המצוי בתחילת דרכו, זקוק לפאנל שלם של אנשי מקצוע אשר יוכלו לספק לו שירותים מסוגים שונים ויאפשרו לו "לרוץ" עם המטרה שהגדיר מראש. מעבר לבחירה חכמה באנשי צוות ואנשי מקצוע שונים, אחד הגורמים החשובים ביותר אשר בכוחם להגדיר את איכות העבודה ואת התוצרים שיניב בית העסק, הוא בית הדפוס שעמו יבחר לעבוד. וזאת מדוע? בתי דפוס מספקים ללקוח את כל השירותים הייצוגיים שלו, המייצגים אותו בפני לקוחות פוטנציאליים.

בתי דפוס מספקים ללקוח שירותים מגוונים של יצירת כרטיסי ביקור בעת הצורך, הפקת ברושורים מתאימים לצרכים שיווקיים שונים, לוקחים חלק מהותי בתהליך המיתוג של בית העסק, מפיקים מערכת של מסמכים היוצרת את השפה העיצובית והתקשורתית של הארגון, נוגעת במקומות הלא מילוליים של הלקוחות ולמעשה מהווה חלק אימננטי ביצירת פאנל הלקוחות העתידי.

מסיבה זו, חשוב ביותר לבחור בתי דפוס הדוברים את השפה של בית העסק, מבינים אותה, נושמים אותה וחיים אותה בדרכם. באופן זה, בחירה של בית דפוס מתאים צריכה להיות מבוססת על תהליך של מודעות עצמית לערכים המאפיינים את הארגון, הוויז'ן שלו והצרכים המוליכים אותו, הנקודות המבדילות אותו מעסקים אחרים והערכים שבזכותם הוא רוצה לבלוט בשוק.

בית עסק שיידע להגדיר את הצרכים שלו באופן מדויק לבית הדפוס שעמו יבחר לעבוד, יפיק מבית הדפוס את התוצרים הטובים ביותר – הן בטווח הקצר והן בטווח הארוך. מסיבה זו חשוב לערוך מעין "סיעור מוחות" בטרם ניגשים לבחירת בית דפוס, תוך החלטה על הגורמים המרכזיים והמאפיינים הייחודיים של בית העסק.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה