בתי השקעות – כיצד מוצאים בית השקעות אמין ומקצועי?

בתי השקעות – כיצד מוצאים בית השקעות אמין ומקצועי?

בית השקעות

אחת הדרכים להפוך כסף לכסף נוסף, היא באמצעות השקעות נכונות במניות קופות גמל, קרנות נאמנות, והשקעות במטחים ובחברות שונות.

עם זאת כיום לכל השקעה, עד כמה שהיא יכולה להוליד תשואה גבוהה –  ישנה מידת בסיכון ולכן חשוב לדעת לבחור בית השקעות טוב.

כיום ישנם מגוון בתי השקעות יציבים המציעים את שירותיהם למגוון אנשים פרטיים וגם לבעלי עסקים, כאשר רוב חברות ההשקעות מציעות קבלת תשואות גבוהות.

בית השקעות

אבל כיצד באמת אפשר למצוא בית השקעות חכם, אמין ומקצועי? כמה טיפים בהמשך.

כשמחפשים בית השקעות טוב שימו לב לדגשים הבאים:

מקסום תשואות – בדקו כי בית ההשקעות מבטיח למקסם את התשואות אודות ההשקעות שלכם, תוך שהוא מתאימים את רמת הסיכון לכל השקעה והשקעה, וגם באתם למצבכם הפיננסי.

התמקדות בצרכי הלקוחות – חשוב לוודא כי בית ההשקעות מתמקד בצרכים שלכם והיא אנשי המקצוע שבבית ההשקעות קשובים לכם, יודעים מה מפחיד אתכם וכיצד אתם מעוניינים לקחת סיכונים, אם בכלל.

מגוון מסלולי השקעה – בחרו בחברה לניהול תיקי השקעות אשר יכולה להציע לכם מגוון תיקי השקעה, תוך שהיא מאפשרת אפיקי השקעה שונים שמותאמים אופן אישי לתקציב שלכם וליכולות הפיננסיות שלכם.

מחקר איכותי – חשוב לבדוק כיצד מבצעות חברות ההשקעות את המחקר שלהם, על איזה נתונים הם מתבססים בזמן ההשקעה וכיצד הם יכולים להקנות לכם מקסימום בטחון בזמן ההשקעה.

ניהול אישי – בחרו בבית השקעות אשר מעניק יחס אישי ללקוחות שלו, תוך שהוא מבצע את כל הפעולות הדרושות לניהול אישי בגובה העיניים וכזה שמקנה ללקוח יחס מועדף.

ניסיון – עוד חשוב למצוא בית השקעות שיש לו ניסון של שנים בניהול תיקי לקוחות. בכך תוכלו לדעת כי אתם בידיים טובות.

המלצות – נסו לבצע סקר קצר בין משקיעים שנמצאים בתחום ההשקעות זמן רב. בכך תוכל לקבל יותר מידע על תוצאות בפועל של בתי השקעות שונים.

עמלות – בדקו מהו גובה העמלות שלוקחים לעצמם בתי ההשקעות תוך ביצוע השוואת עמלות בין חברות השקעות שונות.

בהצלחה!

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה