עו"ד בתחום ההייטק – מה זה אומר?

עו"ד בתחום ההייטק – מה זה אומר?

עו

עולם ההייטק הוא עולם שהחל את דרכו כבר בשנות ה 80 וכעת הוא מששגשג והופך למרכזי בהנעת העולם.

תחום הייטק בארץ הוא אחד מתחומים המוצלחים , החדשניים והמובילים בעולם, כאשר כיום צצות בארץ חברות הייטק כמו פטריות לאחר הגשם.

בשל ההתקדמות והפריצה של ההייטק לתודעה ולניהול חיי היום יום, רבות חברות ההייטק וההזנק אשר זקוקות לעורכי דין ולליטיגטורים מסחריים בתחום.

אבל מדוע צריך עו"ד בתחום ההיטק? כל ההסבר על עורכי דין מסוג זה והצורך בהם בהמשך.

עו"ד בתחום ההייטק

אז מהו עורך דין הייטק?

עוד מסוג זה או משרדי עורכי דין העוסקים בתחום זה הינם כאלה שלמדות והתמחו בייצוג חברות הייטק, ליווי עסקות ומיזמים, ניהול דיני תאגידים, ניהול קניין רוחני, סיוע וייצוג בעבירות צווארון לבן, התמחות בתחום ליטיגציה מסחרית ומשפט מנהלי ועוד.

כיצד עורכי דין מסייעים בתחום?

עורכי דין העוסקים בהייטק הם כאלה אשר מסייעים לחברות הזנק וחברות הייטק בכל הנוגע למיזוגים, ייצוג בבית המשפט, שמירה על מוניטין וניהול מוניטין, חתימה על חוזים, ביצוע עסקאות ועוד.

כיום כל חברת הייטק אשר רוצה להתנהל בעולם ההייטק בצורה הטובה ביותר נעזרת בשירותים של משרדי עורך דין או בעורכי דין המומחים בתחום.

אז אילו מחלקות ישנן במשרדי עורכי דין מסוג זה?

במשרדי עורכי דין העוסקים בתחום ההייטק ישנן מגוון מחלקות ביניהן:

מחלקות פלילים וצווארון לבן – מחלקות מסוג זה עוסקות בייצוג נחקרים, חשודים ונאשמים בעבירות כספים והון.

הייטק וסיכון – מחלקות אלה מתמחות בכל הנוגע בליווי חברות הזנק, חברות הייטק ושלל משקיעים כאשר הליווי של החברות מתחיל משלב ההתאגדות עד ניהול השותף של החברה. עורכי הדין מלווים את הלקוחות שלהם בכל פעולה החל ממענקי מדינה עד למכירות ועסקאות שנעשות סביב הארגון.

קניין רוחני – נושא הקניין הרוחני, האינטרנט והמדיה הינו נושא ששזור בתחום ההייטק וחברות הסטארט אפ. שירותי עריכת דין בנושא נוגעים בכל ההיבטים בנוגע לנסכים רוחניים, זכויות יוצרים, סימני מסחר, עיצובים ועוד.

כדי לקבל את השירות הממוקד אשר לו אתם זקוקים, מומלץ לפנות למשרד עורכי דין המתמחים בתחום ההייטק וחברות ההזנק.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה