קרמיקה – הפתרון העכשווי

קרמיקה – הפתרון העכשווי

קרמיקה

קרמיקה הינה בין הפתרונות העכשוויים היעילים והאסתטיים ביותר, החוזרים לאופנה לאחר זמן מה בו העץ והמתכת שלטו בנעשה בעולם האופנה ועיצוב הפנים. הקרמיקה הינה חומר גלם איכותי, זול יחסית, נוח לייצור וקל לעיבוד, המאפשר יצירה של מגוון תוצרים מרשימים המשמשים לאינספור מטרות.

באמצעות קרמיקה יוצרים מעצבי פנים, אדריכלים, אמנים ומעצבים בכלל – עולם שלם של הרפתקאות ואפשרויות הפותחות לאדם צוהר למראות צבעוניים, חללים מעוצבים, סטייל ועיצוב ייחודי. הקרמיקה מעניקה לכל חלל בו היא משולבת מראה ייצוגי ואמנותי על פי בחירת המעצב. באופן זה, דירה יכולה להפוך להיות דירה אוריינטלית קסומה באמצעות שילוב אריחי קרמיקה בסגנון המזרח הרחוק עם פיתולים מתאימים ולחלופין, חלל פנים יכול לקבל מראה אירופאי באמצעות שילוב קרמיקה חומה או בכל גוון כהה אחר, כאשר הקרמיקה משולבת בחומרים הנכונים ובגובה המתאים.

לאחר שנים בהן הקרמיקה איבדה מהלגיטימציה העיצובית שלה לטובת חומרים אחרים ומראה מינימליסטי ומודרני יותר, בשנים האחרונות הקרמיקה חוזרת לאופנה ומביאה אתה מגוון רחב של אפשרויות עיצוב ההופכות את הבית לנעים ומרשים. כך למשל, ניתן לשלב בחדר האמבטיה אריחי קרמיקה קטנים המעניקים לו מראה של חדר רחצה מפנק בבית מלון, בחדר המטבח אריחים ההופכים את חדר האוכל לבעל מראה תוסס ומעניין ואת חדר הכניסה למזמין ומפתה.

שלא כמו חומרי גלם אחרים, קרמיקה הינה קלה ופשוטה לניקוי כך שגם אחרי שנים רבות של שימוש, היא נראית חדשה וחדר המגורים עדיין מלא דינמיות וחיוניות. שלא כמו עץ הסופג רטיבות ובעקבות זאת פטריות, או מתכת הצוברת חלודה שהתיקון שלה בעייתי עד בלתי אפשרי – קרמיקה כמעט שאינה צוברת כתמים וגם הכתמים אשר נצברים אחת לכמה שנים – ניתנים לניקוי בתכשירי ניקיון אותם ניתן למצוא בכל חנות חומרי ניקיון.

באופן זה, הופכת הקרמיקה לחומר אידאלי לשימוש בחדרי אמבטיה, במטבחים, בחצר ולמעשה בכל מקום בו קיימת זרימה של מים העלולה להביא להתפתחות עובש או פטריות. במקום להוציא הון תועפות על חומרי ותהליכי ניקוי מורכבים, הקרמיקה משמרת את מראהו של חלל הפנים למשך שנים ומבטיחה תחושה נעימה.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה