קרמטוריום לחתולים

קרמטוריום לחתולים

קרמטוריום לחתולים

אין כמו חתול בבית, כדי להפוך את כל האווירה במקום למצחיקה ומשעשעת יותר. חתול אומנם נחשב לחיה אגואיסטית ולא חברתית, אך כל מי שגידל חתול יודע כי אין זה המצב בפועל. לכל חתול יש את האופי שלו, התחביבים שלו והרצונות המיוחדים לו. מהר מאוד, החתול תופס מקום של כבוד בלב של הבעלים שלו, בזכות ההתנהגות השובבה שלו, החיבה שהוא מרעיף והיכולת שלו להירדם בכל מקום ובכל מצב. כל בעל חתולים יודע כמה זה נעים כשחתול חמים ומגרגר מתיישב עליך, הדבר מרגיע את הגוף ואת הנפש ומכניס אוטומטית לתחושה של שקט ושלווה פנימית. לכן אין זה מפליא, כי אנשים רבים שליוו את החתול שלהם בדרכם האחרונה, מתקשים להיפרד ממנו ולשחרר את הגעגועים והזיכרונות שנשארו ממנו. הדרך הטובה ביותר להתמודד עם המצב, היא להנציח את הזיכרון של החתול (ראו כאן www.shalvatolamim.co.il) באמצעות קרמטוריום לחתולים.

קרמטוריום לחתולים

קרמטוריום לחתולים – כי גם להם מגיע שיזכרו אותם

ברגע שנקשרים לחתול, הוא הופך אוטומטית לבן משפחה אהוב. לכן ברגע שהוא נפטר, התחושות שמציפות אותנו עלולות להיות לא פשוטות בכלל. הגעגועים והכאב לחתול שכבר לא נמצא שם, עלולים להוביל לתחושות קשות של צער, עצב ואף דיכאון. ניתן להתמודד עם האובדן בצורה טובה יותר, ברגע שמנציחים את החיה האהובה. אופציה אחת היא להשקיע בקבר עם מצבה, כדי שתמיד ניתן יהיה לבוא ולבקר את החתול האהוב. אופציה שניה, היא להעביר את הגופה של החתול לקרמטוריום, אשר יבטיח שריפה מושלמת של הגופה. לאחר מכן, ניתן להעביר את האפר לכד אטום ומיוחד, העשוי מסוגים שונים של נחושת. ניתן למקם את הכד בכל מקום בבית, ולהפוך את הפינה הזאת לפינת הנצחה עבור החתול האהוב. בצורה כזו, לא חשוב אם תעברו דירה או תעברו לחו"ל, הזכר של החתול תמיד יישאר עמכם.

לסיכום, קרמטוריום לחתולים נחשב לאחת הדרכים האופטימליות ביותר להיפרד מחתול אהוב. ניתן להנציח את הזיכרון שלו, באמצעות שמירת האפר שלו בתוך כד אטום ומיוחד המיועד לכך. בצורה כזו, החתול האהוב תמיד יהיה לידכם ויזכיר לכם את הרגעים היפים שחלקתם.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה