הקמת חברה באינטרנט

הקמת חברה באינטרנט

הקמת חברה באינטרנט

כל שנה מפרסמים גופים כלכליים שונים, דירוג של יעילות הכלכלה בכל מדינה ומדינה. במדד זה מדורגות המדינות על פי פרמטרים שונים אשר מיועדים לבחון עד כמה פשוט ונוח לבצע ולנהל עסקים באותה מדינה. אחד היעדים שנמדדים הוא, עד כמה פשוט וקל לפתוח חברה באותה מדינה.

הקמת חברה באינטרנט

במשך שנים רבות ישראל השתרכה מאחור בנקודה זו, בעיקר בגלל בירוקרטיה. מי שרצה לפתוח עסק היה צריך לחכות זמן רב עד שהיה מקבל את האישורים הנדרשים ולמעשה חלק מהזמן הוא פעל מחוץ לחוק עד שקיבל את האישור המיוחל. עם הזמן, מתוך כוונה לייעל את המערכת ולקדם את הכלכלה, הוקלו הדרכים ובכך למעשה התאפשר לכל מי שרצה להקים עסק, לפתוח חברה, לעשות את זה בצורה הרבה יותר קלה ומהירה.

דוגמא טובה לכך היא האפשרות להקים חברה באינטרנט. היום אנחנו לא צריכים הרבה מלבד תהליך רישום מהיר שיכול להתבצע דרך אתרי אינטרנט מסוימים. אנחנו יכולים להוריד מסמכים מוכנים או לייצר מסמכים משפטיים שנדרשים לשם כך, בין אם זה מסמכים שקובעים כיצד מתחלקת החברה מבחינת שליטה, במה עוסקת החברה, מסמכים שאמורים להיות מוגשים לרשויות השונות ומסמכים שאמורים להישאר פנימיים לשימוש החברה בלבד.

חשוב לומר, ניתן גם להתייעץ עם גורמים משפטיים ובפרט עורכי דין שמתמחים בכך בשביל להקים חברה באינטרנט. זו יכולה להיות כל סוג של חברה, ואותם גורמים ישמחו לספק את כל המידע, מה בדיוק נדרש לעשות, אילו רישיונות צריך להחזיק בשביל שהחברה תפעל כחוק ועוד.

צריך לציין נקודה מאוד חשובה, על מנת שהחברה תפעל כחוק ובצורה סדירה, יש לבצע את התהליך בצורה מסודרת, לכן חשוב לקרוא את כל החומר בנושא לפני שממהרים לייצר מסמכים או לחתום עליהם. חשוב לדעת מה הן התקנות בנושא וכיצד עלינו לפעול ברגע שאנחנו הופכים להיות חברה, מן הסתם אנחנו נידרש גם לשכור את שירותיהם של אנשי מקצוע, בין אם זה משפטנים ובין אם זה רואי חשבון, זאת במטרה שנוכל לעבוד מול הרשויות או מול גורמים אחרים בצורה מסודרת וחלקה.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה