מאוורר תקרה

מאוורר תקרה

מאוורר תקרה

עוד מעט מתחיל הקיץ וזה זמן טוב לחשוב, כיצד אנחנו רוצים להתמודד עם החום הכבד של יולי אוגוסט. אנחנו יכולים לומר לעצמנו שזה לא נורא, סביר להניח שהימים הקרים של החורף השכיחו מאיתנו את התחושות, הזיעה ואי הנעימות הכללית ממזג האוויר הקייצי, אך ברגע שזה יתחיל, אנחנו מיד ניזכר מה זה אומר, ויותר חשוב, איך זה מרגיש.

אנחנו יכולים להתחדש במגוון רחב של מערכות מיזוג אוויר מסוגים שונים, מערכות שיכולות לקרר את החדר ולצנן את האוויר שלו. מן הסתם, חלק מאיתנו יבחרו לרכוש מזגן או להחליף מזגן ישן בחדש, אחרים יעדיפו להשתמש במאווררי רצפה או מאווררי קיר. אנחנו רוצים להמליץ לכם על מאוורר תקרה.

מאוורר תקרה

במובנים רבים מאוורר תקרה, זו בחירת אמצע בין מזגן למאוורר. נכון שעל פניו מדובר בעוד סוג של מאוורר, אך מיד אנחנו נוכל לראות שמדובר במשהו מעבר לכך, מדובר באלמנט שמעניק לנו אפשרות ליהנות מאוויר קריר ונעים לא פחות מאשר מזגן ויש לכך כמה הסברים.

ראשית, מאורר תקרה פועל מהגבוה, לכן פיזור האוויר הוא הרבה יותר טוב מאשר מאוורר רצפה או מאורר קיר רגיל.

שנית, הוא פועל בעוצמות הרבה יותר משמעותיות מאשר מאוורר רגיל. יש לו מנוע יותר חזק והוא יכול לעבוד הרבה יותר חזק.

שלישית, מאוורר תקרה פועל ללא הפרעות. מאוורר קיר או מאוורר רצפה פועל אל מול חפצים ובתנועה חלקית, מאוורר תקרה פועל באופן חופשי.

לנקודה אחרונה יש גם משמעות מבחינת העיצוב, במקום שאנחנו נצטרך לוותר על חלק מהקיר לטובת התקנת מאוורר או לחילופין נצטרך להעמיד מאוורר רצפה במקום מסוים, כאן אנחנו מנצלים את העובדה שהתקרה היא חלקה וריקה וכך אנחנו יכולים להתקין מאוורר בצורה חופשית ונוחה.

אנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של מאווררי תקרה, כל מה שעלינו לעשות זה לבחון מה בדיוק אנחנו מחפשים, מה בדיוק יכול להתאים לנו באספקטים שונים וכך אנחנו נבחר את המאוורר שיוכל לשרת אותנו בימים החמים של יולי אוגוסט וכן בחודשים הבאים, אחרי שהקיץ יגיע לסיומו ויתחיל החורף.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה