איזה מקצועות יצירתיים יש?

איזה מקצועות יצירתיים יש?

cube-427897__340

בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים יכולים לתת דרור ליצירתיות שלהם, כאשר שוק העבודה הפך יצירתי יותר מאי פעם! אם בעבר החלום של רבים היה להיות רופא, עורך דין או מהנדס, הרי שכיום נהפכה הקערה על פיה ויותר אנשים יכולים לבחור במקצועות מגוונים ואף חולמים על לימודים של מקצוע יצירתי וכזה שייתן להם חופש מחשבה ויצירה.

אז אילו מקצועיות נחשבים יצירתיים?

זה נכון שכל אדם אשר חולם על קריירה מוצא יצירתיות בתחומו, בין אם הוא מעצב תפאורה לבין אם הוא רואה חשבון.
עם זאת ישנם כמה וכמה מקצועות אשר נחשבים יצירתיים מאחרים כך לפחות בעיני הכלל והם חמשת המקצועות הבאים:

לימוד עיצוב פנים – לימוד עיצוב פנים מקנים לרבים את היכולת לעצב חללים בצורה יוצאת דופן. באמצעות לימודים מסוג זה ניתן לקבל את כל הכלים למקסימום יצירתיות, ללמוד כיצד עשויים חומרי עצוב שונים, לעצב חללים בצורה בלתי שגרתית אך עם התאמה לאורח החיים, להתאים ללקוח את החלל המתאים והנכון ביותר עבורו ועוד. 

קופייריטינג – קופירייטינג הלוא הוא מקצוע הרעיונאות גם הוא נחשב מקצוע כיפי וסופר יצירתי. לימודי קופירייטינג מקנים לאנשים עם חשיבה יוצאת דופן את הכלים לממש את היצירתיות שלהם, תוך שלימודים מסוג זה הינם כדאיים למי שרוצה להשתלב בעולם הפרסום הצבעוני והדינאמי.
קידום ברשת – גם קידום ברשת מתאי לאנשים עם חשיבה יוצאת דופן בעיקר לכאלה שאוהבים את הרשתות החברתית ולא נפרדים מהן לרגע. לימודים כאלה מקנים את היכולת לעוף עם המחשבות ולממש באמצעות כלים מתקדמים את כל הפנטזיות.

עיצוב אופנה – עיצוב אופנה עוסק בהלבשה של אנשים גם בצורה פרקטית אך בעיקר בצורה חכמה ויוצאת דופן. כיום עם האופנה ניתן להפליג במחוזות היצירה ולייצר
עולם ומלואו שכולו בדים, אביזרים, ושלל אמצעים חדישים.

פיתוח אפליקציות – אם אתם חושבים בכל יום על רעיון אחר שישנה את העולם כנראה שפיתוח אפליקציות הוא המקצוע עבורכם. אפליקציות כבשו את העולם והן משפיעות על אורח חייהם של רבים. בשל כך הופך מקצוע זה למקצוע נחשק שרבים רוצים ללמוד אותו ולהכיר אותו.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה