פתרון בעיות חום וקור במשרד

פתרון בעיות חום וקור במשרד

apartment-1899964__340

אם במשרד שלכם שורות בעיות בין העובדים של חום וקור, אם יש עובדים שמתעמתים אחד עם השני בנוגע לטמפרטורות המזגן הקרה ,בזמן שאחרים מזיעים ולא יכולים להתרכז בעבודה – חשוב שתדעו אתם כמנהלים או כבעלי המשרד, כיצד פותרים את הבעיות של המיזוג במשרד. אז מה האופציות העומדות לרשותכם? הכל בהמשך.
רבים ממנהלי המשרדים אשר מוצאים את עצמכם מנסים לגשר בכל יום בין העובדים בנוגע לטמפרטורות המתאימו לכולם במשרד. מצבים אלה גורמים לבעיות בעבודה, והם חייבים להפטר במהירות. אז מה עושים?

כדי לגשר בין העובדים תוכלו לפעול באמצעות כמה פתרונות, ביניהם:

מאוורר תקרה – מאוורר תקרה מאוורר תקרה יכול לפתור לכם את כל הבעיות במשרד. באמצעות מאוורר תקרה ניתן לחלק את האוויר בצורה שווה בין העובדים, לנתב את האוויר למקומות שרוצים ולשלוט על הטמפרטורה באמצעות שלט. בנוסף באמצעות השלט ניתן לעצב את המשרד בצורה טובה יותר ולשלוט בכל מה שקורה ברחבי המשרד.

קביעת טמפרטורה – דרך נוספת לשלוט במה שקורה במשרד היא באמצעות קביעה של טמפרטורת קור או חום שתהיה נכונה לעונה, וכזאת המקובלת על ידי העובדים. כאשר כולם מסכמים על טמפרטורה המתאימה להם, ניתן להימנע מסכסוכים או ריבים במשרד תוך שחלק מהעובדים פותרים את הקונפליקט על ידי הבאת כסות קלילה לימים בהם הם מרגישים כי קר להם מידי. 

שימוש במאווררי שולחן – אופציה אחרת במידה ואין הסכמה אודות הטמפרטורה היא רכישת מאווררי שולחן המתאימים לאוורר בעמדת העבודה. באמצעות מאוררים מסוג זה יכול כל עובד לשלוט בטמפרטורות הקור או החום בסביבה שלו תוך מיקוד האוורור על פניו וגופו.

שיחת צוות – אם יש לכם בעיות בכל הנוגע לתנאים במשרד, תמיד חשוב לכנס את הצוות ולערוך שיחה בה כל אחד ישטח את הטענות שלו. שיחה כזאת ברוב המקרים תוביל לבחירת פתרון שמקובל על כולם, מה שיעזור להתנהל בסביבה נעימה ומזמינה.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה