כיצד אפשר להפוך את סביבת הבית לנעימה יותר?

כיצד אפשר להפוך את סביבת הבית לנעימה יותר?

home-3095591__340

הסביבה שבה אנו חיים תורמת מאד, או גם גורעת מאד מאיכות החיים שלנו. כיום אחת הדרכים לחיות בסביבה נעימה כמו גם הדרך להעלות את ערך הנכס שלכם, היא באמצעות שיפור פני הסביבה.

אם אתם רוצים גם כן לחיות בסביבה נעימה יותר – חשוב שתדעו כי ישנן כמה וכמה דרכים אשר יעזרו לכם להפוך את האזור שבו אתם גרים לכיפי והרמוני יותר.

אז כיצד עושים זאת?

גיוס השכנים לפינוי פסולת – אם יש לכם פסולת רבה ברחבי הבית והבניין המשותף חשוב לדעת כי פינוי פסולת יקנה לכם סביבה נקייה וגם בטוחה יותר וזאת משום שזוחלים מכרסמים ושאר מזיקים נוטים להיות כאלה שמשתמשים במצע שמקנה להם הפסולת.

כאשר מפנים יחד כשכנים את כלל הפסולת במקום, ניתן גם לבצע עבודת ניקיון משותפת וגם להתגבש ולעבור יחד כשכנים. בכך תוכלו לחיות בהרמוניה ובסביבה נקייה ונעימה יותר. 

שימוש באשפתונים – אחד הטרנדים בכל הנוגע לשיפור פני השכונה הינו שימוש באשפתונים. אשפתונים הם פחי אשפה חדישים המשתלבים בסביבה בצורה נעימה תוך שהם פחים קלאסיים ויפים המספקים זרימה חלקה של הולכי רגל באזור, תוך השלכת הפסולת בצורה יעילה אל הפח.

בנוסף חשוב לדעת כי אשפתונים קלאסיים הם כאלה המאפשרים ריקון פסולת בצורה קלה ללא מאמץ עם הרמה קלה של מכסה האשפתון, כאשר אשפתונים קלאסיים דורשים תחזוקה מינימאלית והם מקנים מראה יפה לכל מקום.

שתילת צמחייה – לאחר שפינתם פסולת ולאחר שהתקנתם את פחי האשפה המתאימים והקלים לכם לשימוש, חשוב שתצרו סביבה שהיא גם יפה וגם כזאת שתוכל לספק לכם פעילות משותפת עם תושבי השכונה.

קשטו את הכניסה לבניין בעציצים ונסו להקים במקום גינה קטנה, כמו גם גינת תבלינים קהילתית. בגינה תוכלו לשתול שלל צמחי תבלין אשר ישמשו את כלל הקהילה ששוכנת במקום תוך ייפוי המקום והרחק מזיקים באמצעות צמחי תבלין שמרחיקים דבורים, זבובים, חרקים ושאר מזיקים.
עשו את כל אלה ותוכלו להתגורר בשוכנה נעימה וכיפית במיוחד.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה