מדוע לעשות השקעת נדל"ן באנגליה?

מדוע לעשות השקעת נדל"ן באנגליה?

השקעת נדל

כבר מאות שנים שאנגליה מהווה מרכז תרבותי ומרכז סחר עולמי. אם אנחנו מחפשים מדינה בחוץ לארץ בה כדאי לנו להשקיע כסף – אז אנגליה היא בהחלט המקום הנכון עבורנו. כלכלת אנגליה היא בין הכלכלות הכי חזקות בעולם ויש בה אפיקי השקעה רבים בבורסה, בעסקים וגם בנדל"ן. כאזרחים זרים אפיק ההשקעה שהכי יכול להתאים ולהשתלם לנו בממלכה הוא קניית נדל"ן לשם השכרה או מכירה שלו בהמשך. מדוע לעשות השקעת נדל"ן באנגליה? דווקא עכשיו? בהווה הנוכחי יכול להשתלם מאוד לקנות נכס באנגליה בגלל הברקזיט והפרישה של אנגליה מהאיחוד האירופי. בגלל המצב המדיני של אנגליה מול אירופה הכלכלה האנגלית ושוק הנדל"ן בו חווים תנודות וירידות ועכשיו זה בדיוק לקנות נכס לפני שהמחירים יחזרו לעלות.

השקעת נדל"ן באנגליה

למה כדאי דווקא עכשיו להשקיע בנדל"ן באנגליה?

כדאי דווקא עכשיו להשקיע בנדל"ן באנגליה בגלל הברקזיט וההשלכות המידיות והעתידיות שלו. הברקזיט כידוע הוא משאל העם שנערך באנגליה לפיו החליטה הממלכה לפרוש מחברותה באיחוד האירופי ולחזור להיות עצמאית מבחינה כלכלית ומדינית מבלי תלות או מחויבות למדינות אחרות ביבשת. כיום אנגליה ומדינות האיחוד מנהלות משא ומתן על תנאי הפרישה של אנגליה מהאיחוד. מצב מיוחד זה הוא למעשה מצב ביניים בו רב הנסתר על הגלוי ורבות לא ידוע עדיין. חוסר וודאות זה הכניס את כלכלת אנגליה למצב רגיש ועכשיו זה בדיוק הזמן לקנות בה נדל"ן לפני שהמחירים יחזרו לעלות ולפני שהחוקים אודות קנייה של נכסים באנגליה על ידי אזרחים שונים ישתנו ויהפכו להיות מחמירים יותר מבחינת מיסוי והיתרים.

איך נדע איפה הכי כדאי לנו לקנות נכס באנגליה?

השאלה איפה הכי כדאי לקנות נכס באנגליה היא שאלה שהתשובה עליה תלויה במטרה שאנחנו רוצים שהנכס יענו לנו עליה. מדוע לעשות השקעת נדל"ן באנגליה? אם אנחנו רוצים לקנות נכס שיניב לנו הכנסה יציבה לאורך זמן והתקציב שלנו גדול הכי כדאי לקנות נכס באזור לונדון או בלונדון עצמה – אולם מחירי הנדל"ן באזור זה יכולים להגיע למיליונים רבים. אזורים רחוקים יותר מהמרכז של לונדון כמו צפון אנגליה או צפון בריטניה (אזור ויליס וסקוטלנד) מהווים מבחינת המחיר אפיק השקעה נוח יותר.

 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה