הצרת היקפים

הצרת היקפים

beauty-2190682__340

מראה חיצוני הוא בין הגורמים החשובים ביותר אשר משפיעים על הבריאות הפיזית והנפשית של האדם, האיזון הפנימי שלו ויחסי החברה שהוא מקיים. גוף מתוחזק היטב הוא גוף המתגמל את בעליו בבריאות טובה, באריכות ימים, במצב רוח חיוני ובשמחת חיים. יחד עם זאת, לא כולם מצליחים לשמור על היקפים צרים למרבה הצער. הפיתויים הרבים, אורח החיים הדחוק והלוחץ, ריבוי משימות ומטלות הגורמות לשחיקה וללחץ – כל אלו מביאים לאכילת יתר ולאכילה רגשית, אשר בתורה מביאה לעלייה במשקל.

האלטרנטיבה השפויה

עבור אלו שאינם מוצאים את הזמן הדרוש להשקיע בירידה במשקל ואינם יכולים להגיע מדי בוקר לחדר הכושר או לצאת לריצה, טיפול בלייזר של הצרת היקפים הופכת את התהליך לקל יותר מתמיד. בלי כאבים, בלי התמודדויות מיותרות, בלי לחסוך מעצמכם תענוגות קולינאריים שונים – אפשר להיראות רזים ובריאים בתוך זמן קצר ביותר וללא התמודדות עם אי נוחות.

הצרת היקפים הינה תהליך המבוצע על ידי מיטב הרופאים בארץ, לאחר קיום פגישה אישית וביצוע תיאום ציפיות בין הלקוח או הלקוחה ובין הרופא עצמו. בפגישה זו, הלקוח מתאר בפני הרופא את הציפיות שלו מהפרוצדורה, את הצרכים האישיים שלו ואת המאפיינים הייחודיים לו. שיחה זו מיועדת להגדרה מדויקת של הטיפולים שיבוצעו וכן עריכה של תיאום ציפיות בין הצדדים. כמו כן, שיחה זו נועדה להעניק ביטחון למטופל באמצעות היכרות עם הרופא המטפל, הגדרה מדויקת של המטרות, הסבר מפורט על האופן שבו תבוצע הפרוצדורה וקבלת כל הפרטים הרלוונטיים על השלכות הטיפול והחיים לאחר הטיפול. 

ביצוע הליך של הצרת היקפים משנה את חייו של האדם. לא עוד עליו להתמודד עם שומנים עודפים או עם משקל יתר, ביצוע פעילות גופנים הופכת קלה יותר מתמיד, ההערכה העצמית עולה פלאים, החיים החברתיים משתפרים וכן המדדים הרפואיים של האדם. על מנת להעניק את התמיכה המלאה, הלקוח העובר את הפרוצדורה מקבל ליווי מלא גם לאחר הניתוח ויכול לפנות בנוגע לכל שאלה, בעיה, הארה והערה. צוות המומחים עומד לרשותו בכל עת על מנת ללוותו בתהליך החזרה לחיים דינמיים.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה