קרוזים למשפחות

קרוזים למשפחות

קרוזים למשפחות

אם אתם רוצים לצאת לקרוז עם כל המשפחה, חשוב שתדעו כי ישנם כמה וכמה יעדים אטרקטיביים למשפחות. כיום שייט בספינה מפוארת מציע מלון של 5 כוכבים לנופשים תוך היכולת לעגון בכל יום ביעד אחר. אבל איזה יעדים של שייט מתאימים למשפחות? הכל בהמשך.

קרוזים למשפחות

שייט בנהר הריין – נהר הריין הינו נהר מרכזי באירופה והוא חולש על מאות קילומטרים של פסגות מושלגות, תוך שהוא מקנה את היכולת לעגון בדרום שוויץ, באוסטריה, גרמניה והולנד המדהימה. דרך 1,320 הקילומטרים של הנהר ניתן לגלות כפרים מדהימים, קתדרלות יפהפיות, טירות עתיקות, צוקים, כרמים ושלל יעדים ואטרקציות המתאימות למשפחות.

שייט בנהר הדונובה – נהר הדונובה טומן בחובו שלל ערים ותרבויות והוא מקנה יעד נחשק ושייט נפלא. נהר הדנובה הינו אחד מהנהרות הארוכים ביותר באירופה, והוא מתחיל ביער השחור ומסתיים ברומניה היפה. כיום אפשר ליהנות משלל תגליות בעת השייט החל ממקומות כמו הרי האלפים עד לאזור הדלתא אשר בים השחור.

שייט ממינכן אל בודפשט, וינה, ובלגרד – אם אתם רוצים ליהנות משייט נפלא: תוכלו להצטרף אל שייט אשר כולל עליה לספינה ממינכן אל עיר שלושת הנהרות, לאחר מכן הגעה אל וינה, אל סנט אנדרה בבודפשט ושלל יעדים שאליהם מגיעים עם הספינה. באתרים מסוג זה יכולות לבלות משפחות בשלל עיירות ,מבנים מעניינים, בקתדרלות, תצפיות מרהיבות ועוד.

שייט אל הפיורדים – שייט אל הפיורדים מספק הצצה אל אחד מהיעדים היפים ביותר בעולם תוך קבלת נופים עשירים, מרחבים, והרים גבוהי פסגות הנמצאים באזור. השייט מתקיים בנורבגיה ארץ הפיורדים על אונית תענוגות שמקנה שייט במרגלותיו של ים טורקיז מרהיב. ארץ הפיורדים היא ארץ קסומה שבה ניתן להפליג אל מסע קסום שכולל את כל המשפחה.

לסיכום, אם אתם רוצים ליהנות מטיול משולם – חשוב שתדעו כי באמצעות שייט נהרות אתם יכול לשהות בספינה והיא מלון 5 כוכבים אשר יקנה לכם את כלל התענוגות והפינוק, תוך עגינה בשלל ערים מעניינות וביקור בספינה שלמרגלותיה מים צוננים וכחולים.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה