סיוד גגות מקצועי באזור המרכז

סיוד גגות מקצועי באזור המרכז

סיוד גגות מקצועי

סיוד גגות מקצועי באזור המרכז חייב להתבצע בצורה הטובה ביותר. בדרך כלל, סיוד הגג מתבצע לאחר תהליך הזיפות, שנועד לאטום את הגג מפני גשמים ונזילות. אחת לתקופה יש צורך לזפת את הגג, על מנת לאטום בצורה הרמטית סדקים שונים שנוצרו כתוצאה מבלאי. לאחר שהזפת מתייבשת, יש צורך לסייד את כל הגג על מנת לשמור על הזפת. ללא סיוד מקצועי ומושקע, הזפת עלולה להיפגע בגלל קרני השמש הלוהטות אשר ימיסו אותה ויפגעו במקצועיות האיטום. החום שהשמש מייצרת והזפת השחורה קולטת בצורה טובה, עלול לגרום לפיצוצים בשכבת האיטום. מעבר לכך, במידה והחום יגרום להמסת הזפת, היא עלולה לזלוג לתוך המרזבים ולסתום אותם לחלוטין. סיוד הגג מבטיח הגנה מלאה מפני קרני השמש ושמירה על גג יבש ותקרה נטולת נזילות. הסיד מסייע לצינון הבית, היות והוא מונע מהזפת לקלוט חום ולהעביר אותו לתוך חלל המגורים.

סיוד גגות מקצועי

סיוד גגות מקצועי באזור המרכז – מי זקוק לכך ולמה?

כאמור, אחת לכמה שנים כל בניין חייב לעבור תהליך של איטום מחדש בזפת. הדבר נכון כמובן במידה והדיירים שגרים בקומות העליונות סובלים מנזילות חוזרות ונשנות, אך מומלץ לבצע זיפות גגות גם לצורך מניעה. הסיוד מהווה חלק בלתי נפרד מהתהליך, היות והוא חיוני לצורך שמירה על איטום מושלם ומקצועי של הגג. כמו כן, על מנת להוריד את הטמפרטורות בדירות הממוקמות בקומות העליונות של הבניין, יש צורך לבצע סיוד מקצועי של הגג, היות והוא מבטיח בידוד תרמי יעיל ואפקטיבי. התהליך עצמו חייב להתבצע על ידי אנשי מקצוע מיומנים ומקצועיים, אשר מכירים את העבודה ויודעים לבצע אותה על הצד הטוב ביותר. הסיוד מתבצע באמצעות שילוב של סיד עם חומר אקרילי, אשר מסייע לחיזוק התשתית של הגג. מומלץ לבצע סיוד של הגג כל שנה, היות והגשמים גורמים להסרת הסיד, ולכן יש צורך לחדשו. מומלץ לבצע את הסיוד בתקופת האביב, לפני החום של הקיץ.

לסיכום, סיוד גגות מקצועי באזור המרכז מומלץ לבצע אחת לשנה, בדרך כלל בסביבות החודשים אפריל – מאי, על מנת לתקן את נזקי הגשם ולהבטיח בית קריר יותר בתקופת הקיץ.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה