כדור כוח לאימון כף היד שמשגע את העולם

כדור כוח לאימון כף היד שמשגע את העולם

כדור כח

בכל הנוגע לאימון בזמן העבודה – כיום ישנם כמה וכמה שיטות לבצע אימון , חל מביצוע נשימות שמחזקות את שרירי הבטן, ביצוע תרגילים לחיטוב הירכיים גם כאשר יושבים על הכיסא המשרדי, כמו גם ביצוע יוגה בהפסקות קצרות בזמן העבודה.

אחת הדרכים לאמן את כף היד וגם כדי להוציא ולשחרר מתחים היא באמצעות כדור לחץ יפני אשר הפך ללהיט מוצלח שמשגע וגם כובש את העולם.

כדור כח

 אבל מה צריך לדעת על הכדור הזה? כיצד הוא עובד? ולמי הוא מתאים? הכל על כדור לחץ בהמשך.

אם אתם רוצים לחזק את כפות הידיים שלכם ואת שרירי הזרוע חשוב שתדעו כי באמצעות כדור לחץ אפשר לעשות זאת בקלות. הכדור גם מסייע למשתמש לחזק את כף היד ואת שרירי הידיים וגם להוציא לחץ בצורה נכונה וללא אגרסיות או פעולות אשר משפיעות על הסביבה.

אבל כיצד הכדור מסייע?

כבר נבדק ונמצא כי לחיצה על כדור היא כזאת שעוזרת לשחרר לחצים והוא מסייע להרפות מכעסים ומתאים לאנשים העובדים במרד, לבד או אפילו כאלה שרוצים לשחרר לחץ בחיי היום יום.

כיום כדורי לחץ העשויים מפוליאוריתן הלוא הוא חומר גמיש ונעים למגע העמיד בטמפרטורות נמוכות, והם עמידים נגד קריעה ושחיקה: מעולים לחיזוק כפות הידיים תוך שהם מאפשרים לאנשים מצויים בסטרס להתמודד בצורה נכונה יותר, תוך שהכדור מתאים לכל כף יד.

היפנים כפי שרובינו יודעים, הם אנשים שעליהם לעמוד בלחצים רבים ולכן הם אלה שהמציאו את כדור הלחץ תוך עיצוב הכדור כמו שהיפנים יודעים של שלל פרצופים ביניהם: פרצוף שמח, עצוב, כועס, מתוסכל ועוד, כאשר בכל לחיצה הכדור משנה את פרצופו.

בכך אפשר גם ליהנות מכושר, גם להוציא אגרסיות במקום נוח וגם לקבל אלמנט דקורטיבי למשרד או לכל חלל עבודה.

לסיכום, כדור לחצים יפני הינו כזה המשחרר לחצים. הוא עשוי פוליאוריתן שמקנה עמידות גבוהה, הוא עמיד לטמפרטורה לשחיקה ולקריעה, מחזק את שורי כף היד וכפות הידיים והוא מאפשר מתנה ייחודיות לכל אחת ואחד.

עוד גאדג'טים מעניינים תוכלו למצוא באתר http://www.gsb.co.il/

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה