3 סיבות לקנות קינג צ'ארלס מבית גידול מקצועי

3 סיבות לקנות קינג צ'ארלס מבית גידול מקצועי

בית גידול קינג צ'ארלס

כלבים הם אהבה. הם קשר מיוחד אשר נותר בין בני האדם שמגדלים אותם לבין החיה, ועם הקשר המיוחד הזה אין כל אדם אשר כבר גידל חיה כזו בבר ולא נקשר אליה בעבותות עם חוסר יכולת מובהק לנסות ולהסביר את מהות הקשר הזה אל אדם שלא הייתה לו חיית מחמד בכלל.

יש תמיד מאבק בין אוהבי חתולים לבין אוהבי כלבים, כאשר גם אצל אוהבי הכלבים יש בפירוש את אלה אשר מעדיפים כלבים גדולים לבין אלה אשר מחפשים כלבים קטנים ככל האפשר. בין כל אלה יש את העניין של הגזע עם העדפה ברורה אל כלב שהוא מזן גזעי ככל האפשר. אחד האהובים הוא קינג צ'רלס ספנייל.

בית גידול קינג צ'ארלס

מיטב קווי הדם בעולם

משפחת הספנייל מתחילה עם קורק ספנייל מוכר ואהוב, כאשר אליו הצטרפו עם הזמן קינג צ'ארלס ספנייל וקבליר קינג צ'ארלס ספנייל שנעשו לפופולאריים מן הרגע שבו הם יצאו אל אוויר העולם. הם מאוד בולטים בתמונות של משפחות אצולה אשר יצאו אל צייד עם הכלבים הללו ובאופן כללי היו מחבבים את הכלבים הללו מאוד בתור כלבי פינוק לכל בני המשפחה.

כלבים שהם גזעיים הם עניין די גדול, לא רק עבור אדם אשר רוצה לזווג את הכלב שלו ולהרוויח קצת כסף מן הצד, אלא עבור אנשים אשר התאהבו בזן מסויים ולא היו רוצים לקבל משהו שיכול להיות שונה עם גדילתם. בית גידול מקצועי מקפיד מאוד על קווי דם טהורים ככל האפשר, כדי שהגנים אשר נמצאים אצל כל גור וגור יהיו בעלי מטען גנטי ברור של קינג צ'ארלס בלבד.

מגדלים כלב בריא ומאושר

כל אדם אשר מאמץ כלב היה רוצה לדעת כי האדם אשר גידל אותו ושמר עליו עד כה היה כזה אשר התייחס אליו בכבוד הראוי לו ובאהבה. כלבים אשר גדלים באופן הזה נעשים לכלבים בוגרים שאינם חוששים מבני האדם ויודעים כי זה יכול להיות החבר הכי טוב שלהם, עם יצירה של קשר קרוב מאוד עד למועד של פטירתם. בית גידול טוב ואמין יעניק כל זאת אל הגורים והבוגרים עד אשר הם עוברים אל מקום חדש.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה