דרכים לאוורר דירה קטנה

דרכים לאוורר דירה קטנה

mineral-water-1532300__340

אם יש לכם דירה קטנה, ואתם רוצים להתכונן לחודשי הקיץ החמים, חשוב שתדעו כי ישנם כמה אמצעים מוזלים אשר בזכותם ניתן גם לחסוך כסף ולגם ליהנות מקירור יעיל בדירה. כיום יותר ויותר אנשים נאלצים לחיות בדירות קטנות בין אם מדובר בצורך בחסכון בשכר הדירה לבין אם מדובר באילוצים כאלה ואחרים. אבל בכל זאת, כיצד מקררים? כמה אופציות בהמשך.

מאוורר תקרה – מאוורר תקרה הפך לנחלתם של רבים בעיקר בעת הצורך בפיזור האוויר בחדר בצורה אחידה. מאוורר תקרה איכותי הוא כזה שקל לשלוט בו, שמתכוונן בצורה נכונה למען פיזור האוויר, והוא בעל שלט אינטגרלי מושלם. בנוסף מאוורר תקרה הוא כזה שניתן לשלוט בטמפרטורות שלו והוא מעוצב בצורה טובה.

מזגן נייד – מזגן נייד מתאימים בעיקר למי שיש לו דירה קטנה ועובר דירות בצורה די אינטנסיבית. מזגן מסוג זה מאפשר ניידות ומזגן ללא התקנה וכזה שניתן להפעיל בצורה קלה בכל מקום. המזגן מופעל באמצעות צינור שמכניס אוויר אל מנוע המזגן ומוציא משם אוויר קר אל חלל החדר. 

מאווררים ניידים – אם אתם רוצים מאוורר אשר יזוז ממקום למקום, תמיד תוכלו לרכוש מאוורר בעל רגל או מאוורר שולחן שבאמצעותו תוכלו לאוורר את החדר. מאוררים מסוג זה הינם קלים להזזה ונחשבים זולים במיוחד ולכן רבים בוחרים בהם.

הקמת ציליה – דרך נוספת להוריד את הטמפרטורה בחדר היא באמצעות הקמת ציליה. כיום ניתן להקים צילה או פרגולה בחצר הבית מה שיוריד את הטמפרטורה במידה רבה. חשוב לדעת כי גם באמצעות זיפות הגג ואיטום נכון ניתן להוריד את טמפרטורת החדר. הזיפות והאיטום מאפשרים מקסימום הגנה לגג הבית ואיכות חיים בעוד שציליה או פרגולה מקנים את האופציה לשבת מחוץ לבית גם בערבי הקיץ הנעימים וגם בשעות אחר הצהריים.

לסיכום, באמצעות מאווררי תקרה, מזגן נייד, איטום וזיפות הגג ושאר אמצעים ניתן ליהנות מקיץ קל ונעים.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה